11/04/24 - 18:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzfaktur Köln
|
11/04/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
De Studio - Antwerpen
|
11/04/24 - 20:30u
|
BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch |
De Nieuwe Vorst - Tilburg
|
12/04/24 - 11:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzfaktur Köln
|
12/04/24 - 18:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Tanzfaktur Köln
|
12/04/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
De Studio - Antwerpen
|
14/04/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
15/04/24 - 10:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
15/04/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
16/04/24 - 10:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
16/04/24 - 10:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
16/04/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
18/04/24 - 00:00u
|
Speaking Characters // Wannes Deneer |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
19/04/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC De Adelberg - Lommel
|
19/04/24 - 19:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
19/04/24 - 19:00u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
19/04/24 - 19:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
spleen*graz - Graz
|
19/04/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC De Adelberg - Lommel
|
19/04/24 - 21:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
cc Hasselt - Hasselt
|
20/04/24 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
cc Hasselt - Hasselt
|
20/04/24 - 15:00u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 16:00u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 16:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
|
20/04/24 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
cc Hasselt - Hasselt
|
20/04/24 - 16:00u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
CC De Plomblom - Ninove
|
20/04/24 - 17:00u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 19:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
spleen*graz - Graz
|
20/04/24 - 19:30u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 20:00u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
CC De Abdij - Geraardsbergen
|
20/04/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
|
20/04/24 - 20:30u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 21:30u
|
FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
20/04/24 - 21:30u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
21/04/24 - 14:00u
|
Archipelago // Hanafubuki |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
23/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
23/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
23/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
spleen*graz - Graz
|
24/04/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Grote Post - Oostende
|
25/04/24 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Grote Post - Oostende
|
25/04/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC De Grote Post - Oostende
|
25/04/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
25/04/24 - 20:00u
|
LIMP// Ugo Dehaes |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
26/04/24 - 13:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
26/04/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Casino - Houthalen-Helchteren
|
26/04/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Casino - Houthalen-Helchteren
|
26/04/24 - 20:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
27/04/24 - 20:30u
|
Human Instruction Manual / fABULEUS |
STUK - Leuven
|
27/04/24 - 20:30u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
zaal Malpertuis - Tielt
|
28/04/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
29/04/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
02/05/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
cc Hasselt - Hasselt
|
02/05/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
02/05/24 - 14:00u
|
Speaking Characters // Wannes Deneer |
Beyond the Black Box - Antwerpen - Antwerpen
|
02/05/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
02/05/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
cc Hasselt - Hasselt
|
03/05/24 - 13:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Swop Festival - Roskilde
|
03/05/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
03/05/24 - 19:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Swop Festival - Roskilde
|
03/05/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Kopergietery - Gent
|
04/05/24 - 14:00u
|
Speaking Characters // Wannes Deneer |
Beyond the Black Box - Antwerpen - Antwerpen
|
05/05/24 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Rataplan - Borgerhout
|
06/05/24 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Rataplan - Borgerhout
|
06/05/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Rataplan - Borgerhout
|
14/05/24 - 13:30u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
Bronks - Brussel
|
15/05/24 - 10:00u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
Bronks - Brussel
|
15/05/24 - 14:30u
|
Man Strikes Back // Post uit Hessdalen |
Bronks - Brussel
|
17/05/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Schouwburg 30CC
|
22/05/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Arrivano Dal Mare - Ravenna
|
22/05/24 - 19:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Arrivano Dal Mare - Ravenna
|
23/05/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Arrivano Dal Mare - Ravenna
|
23/05/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Arrivano Dal Mare - Ravenna
|
24/05/24 - 14:00u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
CC De Grote Post - Oostende
|
24/05/24 - 20:00u
|
RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer |
CC De Grote Post - Oostende
|
04/06/24 - 11:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Burgbachkeller
|
04/06/24 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Burgbachkeller
|
04/06/24 - 20:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Burgbachkeller
|
06/06/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
07/06/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
07/06/24 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
07/06/24 - 19:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
08/06/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
08/06/24 - 20:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Blickfelder - Zürich
|
14/06/24 - 20:00u
|
The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot |
CC De Plomblom - Ninove
|
22/06/24 - 14:00u
|
Archipelago // Hanafubuki |
TWEETAKT - Utrecht
|
23/06/24 - 12:00u
|
Archipelago // Hanafubuki |
TWEETAKT - Utrecht
|
23/06/24 - 13:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
TWEETAKT - Utrecht
|
23/06/24 - 15:00u
|
Archipelago // Hanafubuki |
TWEETAKT - Utrecht
|
23/06/24 - 16:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
TWEETAKT - Utrecht
|
23/06/24 - 17:00u
|
Elephant in the room // Geert Belpaeme |
TWEETAKT - Utrecht
|
27/06/24 - 19:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
TWEETAKT - Utrecht
|
29/06/24 - 17:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
TWEETAKT - Utrecht
|
29/06/24 - 17:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
TWEETAKT - Utrecht
|
29/06/24 - 21:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
TWEETAKT - Utrecht
|
26/07/24 - 15:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Arca
|
26/07/24 - 17:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Arca
|
01/08/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
01/08/24 - 18:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
02/08/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
02/08/24 - 18:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
03/08/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
03/08/24 - 18:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
04/08/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
04/08/24 - 18:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
06/08/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
06/08/24 - 18:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
07/08/24 - 14:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
07/08/24 - 18:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
|
09/08/24 - 15:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Theaterfestival Boulevard - 's Hertogenbosch
|
09/08/24 - 21:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Theaterfestival Boulevard - 's Hertogenbosch
|
10/08/24 - 15:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Theaterfestival Boulevard - 's Hertogenbosch
|
10/08/24 - 21:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Theaterfestival Boulevard - 's Hertogenbosch
|
11/08/24 - 16:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Theaterfestival Boulevard - 's Hertogenbosch
|
14/09/24 - 15:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
hetpaleis - Antwerpen
|
14/09/24 - 19:30u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Nacht van Ontdekkingen - Leiden
|
14/09/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
hetpaleis - Antwerpen
|
14/09/24 - 21:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Nacht van Ontdekkingen - Leiden
|
14/09/24 - 22:30u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Nacht van Ontdekkingen - Leiden
|
15/09/24 - 11:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
hetpaleis - Antwerpen
|
15/09/24 - 15:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
hetpaleis - Antwerpen
|
15/09/24 - 15:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
19/09/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Brakke Grond - Amsterdam
|
20/09/24 - 10:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Fabrik Potsdam - Potsdam
|
20/09/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Brakke Grond - Amsterdam
|
21/09/24 - 19:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Fabrik Potsdam - Potsdam
|
21/09/24 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC De Adelberg - Lommel
|
24/09/24 - 20:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
STUK - Leuven
|
25/09/24 - 20:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
STUK - Leuven
|
26/09/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Casino - Houthalen-Helchteren
|
27/09/24 - 10:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
STUK - Leuven
|
27/09/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
STUK - Leuven
|
30/09/24 - 13:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC De Werft - Geel
|
01/10/24 - 10:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Asse - Asse
|
01/10/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Asse - Asse
|
01/10/24 - 13:45u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
GC 't Blikveld - Bonheiden
|
02/10/24 - 14:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Kruisboog - Tienen
|
08/10/24 - 10:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
08/10/24 - 13:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC Het Gasthuis - Aarschot
|
10/10/24 - 09:40u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Elzenhof - Elsene
|
10/10/24 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Elzenhof - Elsene
|
10/10/24 - 13:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Nederlandse Dansdagen
|
10/10/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Elzenhof - Elsene
|
10/10/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Nederlandse Dansdagen
|
10/10/24 - 20:15u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
CC De Werft - Geel
|
11/10/24 - 09:40u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Elzenhof - Elsene
|
11/10/24 - 10:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Ringlokschuppen - Mulheim-am-Ruhr
|
11/10/24 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Elzenhof - Elsene
|
11/10/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Elzenhof - Elsene
|
11/10/24 - 19:30u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
11/10/24 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Ringlokschuppen - Mulheim-am-Ruhr
|
12/10/24 - 19:30u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
12/10/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC De Werf - Aalst
|
13/10/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Essegem - Jette
|
13/10/24 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Essegem - Jette
|
14/10/24 - 09:15u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Essegem - Jette
|
14/10/24 - 10:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Essegem - Jette
|
14/10/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC Essegem - Jette
|
15/10/24 - 10:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Ter Vesten - Beveren
|
15/10/24 - 14:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Bronks - Brussel
|
15/10/24 - 14:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Ter Vesten - Beveren
|
15/10/24 - 20:00u
|
Finding Willard // Tom Struyf |
Grenzelos Kultur Mainz
|
17/10/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
17/10/24 - 10:30u
|
Eiland // Hanafubuki |
GC Ten Weyngaert - Vorst
|
17/10/24 - 10:30u
|
Eiland // Hanafubuki |
GC Ten Weyngaert - Vorst
|
17/10/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
18/10/24 - 10:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
hetpaleis - Antwerpen
|
18/10/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
18/10/24 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
hetpaleis - Antwerpen
|
18/10/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
19/10/24 - 15:15u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
19/10/24 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
hetpaleis - Antwerpen
|
20/10/24 - 14:00u
|
Eiland // Hanafubuki |
CC Merksem - Merksem
|
21/10/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
21/10/24 - 10:30u
|
Eiland // Hanafubuki |
CC Merksem - Merksem
|
21/10/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
22/10/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
22/10/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
hetpaleis - Antwerpen
|
24/10/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
24/10/24 - 10:30u
|
Eiland // Hanafubuki |
GC De Platoo - Koekelberg
|
24/10/24 - 13:30u
|
Eiland // Hanafubuki |
GC De Platoo - Koekelberg
|
24/10/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
24/10/24 - 14:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
24/10/24 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
25/10/24 - 10:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
25/10/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
25/10/24 - 20:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
zaal Malpertuis - Tielt
|
26/10/24 - 16:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
OPEK - Leuven
|
27/10/24 - 10:30u
|
Archipelago // Hanafubuki |
Rode Hond Festival - Leuven
|
27/10/24 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Leietheater - Deinze
|
27/10/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Leietheater - Deinze
|
27/10/24 - 14:00u
|
Archipelago // Hanafubuki |
Rode Hond Festival - Leuven
|
27/10/24 - 16:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Leietheater - Deinze
|
02/11/24 - 15:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Leietheater - Deinze
|
02/11/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Leietheater - Deinze
|
03/11/24 - 15:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
Maaspodium - Rotterdam
|
05/11/24 - 10:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC Mechelen - Mechelen
|
05/11/24 - 13:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC Mechelen - Mechelen
|
07/11/24 - 14:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Blankenberge - Blankenberge
|
07/11/24 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CC Diest - Diest
|
08/11/24 - 10:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
TIP-fest - Turku
|
08/11/24 - 17:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Schakel - Waregem
|
08/11/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
TIP-fest - Turku
|
08/11/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Schakel - Waregem
|
08/11/24 - 20:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
TIP-fest - Turku
|
09/11/24 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
TIP-fest - Turku
|
09/11/24 - 17:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
TIP-fest - Turku
|
09/11/24 - 19:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
TIP-fest - Turku
|
13/11/24 - 14:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Werft - Geel
|
13/11/24 - 20:15u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC De Werft - Geel
|
15/11/24 - 19:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
Kasseler Tanzfestival für junges Publikum - Kassel
|
16/11/24 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
|
16/11/24 - 20:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
Next Festival - Menen
|
17/11/24 - 13:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Plomblom - Ninove
|
17/11/24 - 13:30u
|
Archipelago // Hanafubuki |
CC De Plomblom - Ninove
|
17/11/24 - 15:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC De Factorij - Zaventem
|
17/11/24 - 15:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Plomblom - Ninove
|
17/11/24 - 16:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
CC De Plomblom - Ninove
|
20/11/24 - 10:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
W:Hall - Brussel
|
20/11/24 - 13:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
W:Hall - Brussel
|
25/11/24 - 13:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC 't Getouw - Mol
|
25/11/24 - 13:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
STUK - Leuven
|
25/11/24 - 13:30u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC MUZE - Heusden-Zolder
|
26/11/24 - 10:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC 't Getouw - Mol
|
26/11/24 - 10:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
26/11/24 - 13:30u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
CC 't Getouw - Mol
|
26/11/24 - 13:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
26/11/24 - 20:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
STUK - Leuven
|
27/11/24 - 20:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC 't Schaliken - Herentals
|
27/11/24 - 20:30u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
STUK - Leuven
|
29/11/24 - 14:15u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Wevelgem - Wevelgem
|
29/11/24 - 20:15u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Wevelgem - Wevelgem
|
01/12/24 - 15:15u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
03/12/24 - 10:00u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
03/12/24 - 13:30u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
04/12/24 - 10:00u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
04/12/24 - 15:15u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
05/12/24 - 10:00u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
05/12/24 - 13:30u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
06/12/24 - 10:00u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
06/12/24 - 13:30u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
07/12/24 - 15:15u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
07/12/24 - 19:15u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
08/12/24 - 11:00u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
08/12/24 - 15:15u
|
VOUW |
hetpaleis - Antwerpen
|
10/12/24 - 19:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
De Nieuwe Vorst - Tilburg
|
12/12/24 - 20:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
CC De Meent - Alsemberg
|
13/12/24 - 13:45u
|
VOUW |
CC Mortsel - Mortsel
|
13/12/24 - 20:30u
|
VOUW |
CC Mortsel - Mortsel
|
14/12/24 - 00:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
Tof Théâtre - Genappe
|
14/12/24 - 15:00u
|
VOUW |
CC Mortsel - Mortsel
|
14/12/24 - 20:00u
|
RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser |
CC Ter Vesten - Beveren
|
14/12/24 - 20:30u
|
VOUW |
CC Mortsel - Mortsel
|
15/12/24 - 00:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
Tof Théâtre - Genappe
|
17/12/24 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
GC De Zandloper - Wemmel
|
28/12/24 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Kopergietery - Gent
|
28/12/24 - 15:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
De Studio - Antwerpen
|
28/12/24 - 19:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
De Studio - Antwerpen
|
03/01/25 - 14:00u
|
VOUW |
De Nieuwe Vorst - Tilburg
|
03/01/25 - 16:30u
|
VOUW |
De Nieuwe Vorst - Tilburg
|
05/01/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
05/01/25 - 16:45u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
06/01/25 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
06/01/25 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg
|
07/01/25 - 13:45u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC De Werf - Aalst
|
09/01/25 - 13:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC 't Getouw - Mol
|
12/01/25 - 14:00u
|
VOUW |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
12/01/25 - 16:00u
|
VOUW |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
13/01/25 - 09:30u
|
VOUW |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
13/01/25 - 11:00u
|
VOUW |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
13/01/25 - 13:30u
|
VOUW |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
14/01/25 - 09:30u
|
VOUW |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
14/01/25 - 10:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Mechelen - Mechelen
|
14/01/25 - 11:00u
|
VOUW |
Theatergarage / zaal Paroza - Borgerhout
|
14/01/25 - 13:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Mechelen - Mechelen
|
19/01/25 - 13:00u
|
VOUW |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
19/01/25 - 16:00u
|
VOUW |
Cultuurhuis de Warande - Turnhout
|
20/01/25 - 13:40u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC De Spil - Roeselare
|
21/01/25 - 14:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
Theater Antigone - Kortrijk
|
23/01/25 - 20:15u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Merksem - Merksem
|
28/01/25 - 00:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Ieper - Het Perron - Ieper
|
28/01/25 - 00:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Ieper - Het Perron - Ieper
|
28/01/25 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Maison de la Création - Brussel
|
28/01/25 - 13:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Maison de la Création - Brussel
|
28/01/25 - 20:00u
|
The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot |
CC Diest - Diest
|
28/01/25 - 20:00u
|
Nuggets // Maxim Storms |
cc Hasselt - Hasselt
|
30/01/25 - 13:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
|
30/01/25 - 20:00u
|
The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot |
CC Evergem - Evergem
|
03/02/25 - 09:15u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
03/02/25 - 11:00u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
03/02/25 - 13:30u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
04/02/25 - 09:15u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
04/02/25 - 10:00u
|
Eiland // Hanafubuki |
CC De Meent - Alsemberg
|
04/02/25 - 10:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
|
04/02/25 - 11:00u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
04/02/25 - 13:30u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
04/02/25 - 13:30u
|
Eiland // Hanafubuki |
CC De Meent - Alsemberg
|
04/02/25 - 13:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
|
05/02/25 - 09:15u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
05/02/25 - 11:00u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
05/02/25 - 15:00u
|
VOUW |
CC De Steiger - Boom
|
06/02/25 - 10:00u
|
Eiland // Hanafubuki |
CC De Meent - Alsemberg
|
06/02/25 - 10:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Strombeek - Grimbergen
|
06/02/25 - 13:30u
|
Eiland // Hanafubuki |
CC De Meent - Alsemberg
|
06/02/25 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Strombeek - Grimbergen
|
07/02/25 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Strombeek - Grimbergen
|
07/02/25 - 14:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
Bronks - Brussel
|
07/02/25 - 20:30u
|
Le Sacre du Printemps // Michiel Vandevelde & Theater Neumarkt |
GC De Kriekelaer - Schaarbeek
|
07/02/25 - 20:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Strombeek - Grimbergen
|
08/02/25 - 20:30u
|
Le Sacre du Printemps // Michiel Vandevelde & Theater Neumarkt |
GC De Kriekelaer - Schaarbeek
|
09/02/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg c o r s o - Antwerpen
|
09/02/25 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
10/02/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
10/02/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
10/02/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
10/02/25 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Schouwburg c o r s o - Antwerpen
|
10/02/25 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
|
11/02/25 - 10:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC 't Vondel - Halle
|
11/02/25 - 13:30u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
|
11/02/25 - 14:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
CC 't Vondel - Halle
|
11/02/25 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
|
12/02/25 - 15:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
12/02/25 - 20:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
GC de Melkerij Zemst - Zemst
|
13/02/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
13/02/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
13/02/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Brétigny
|
13/02/25 - 13:30u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
OPEK - Leuven
|
13/02/25 - 20:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
OPEK - Leuven
|
14/02/25 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CAMPO - Gent
|
14/02/25 - 20:00u
|
I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola |
OPEK - Leuven
|
15/02/25 - 20:00u
|
ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh |
CAMPO - Gent
|
16/02/25 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Mortsel - Mortsel
|
16/02/25 - 19:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
Leietheater - Deinze
|
17/02/25 - 10:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Mortsel - Mortsel
|
17/02/25 - 13:45u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Mortsel - Mortsel
|
18/02/25 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Diest - Diest
|
20/02/25 - 14:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
21/02/25 - 14:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
21/02/25 - 20:00u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
22/02/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
|
22/02/25 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC De Plomblom - Ninove
|
23/02/25 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC de Melkerij Zemst - Zemst
|
23/02/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
GC de Melkerij Zemst - Zemst
|
23/02/25 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
Cultuurhuis - Merelbeke
|
26/02/25 - 09:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
26/02/25 - 10:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
26/02/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
26/02/25 - 15:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
28/02/25 - 09:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
28/02/25 - 10:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
01/03/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
01/03/25 - 15:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
02/03/25 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
02/03/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
02/03/25 - 15:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
03/03/25 - 14:00u
|
VOUW |
Spinrag - Kortrijk
|
03/03/25 - 16:00u
|
VOUW |
Spinrag - Kortrijk
|
04/03/25 - 09:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
04/03/25 - 10:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
05/03/25 - 09:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
05/03/25 - 10:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
05/03/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
De MAAN - Mechelen
|
05/03/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
05/03/25 - 15:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Theater Stadelhofen - Zurich
|
06/03/25 - 00:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater Stadelhofen - Zürich
|
07/03/25 - 00:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Theater Stadelhofen - Zürich
|
07/03/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
GC Den Ichter - Oudsbergen
|
07/03/25 - 20:15u
|
Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke |
CC 't Getouw - Mol
|
08/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
08/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
09/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
09/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
09/03/25 - 14:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Merksem - Merksem
|
10/03/25 - 10:30u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Merksem - Merksem
|
11/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
11/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
12/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
12/03/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
14/03/25 - 10:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
14/03/25 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
BimBam - Salzburg
|
16/03/25 - 15:00u
|
PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman |
CC Maasmechelen - Maasmechelen
|
18/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
19/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
20/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
21/03/25 - 14:00u
|
Simple Machines // Ugo Dehaes |
Le Safran
|
22/03/25 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
22/03/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
22/03/25 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
23/03/25 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
23/03/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
23/03/25 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
24/03/25 - 10:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
24/03/25 - 14:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
25/03/25 - 10:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
25/03/25 - 14:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
27/03/25 - 10:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
27/03/25 - 14:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
28/03/25 - 10:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
28/03/25 - 14:30u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
29/03/25 - 11:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
29/03/25 - 14:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
29/03/25 - 16:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
30/03/25 - 14:00u
|
VOUW |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
30/03/25 - 16:00u
|
VOUW |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
31/03/25 - 10:00u
|
VOUW |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
31/03/25 - 13:30u
|
VOUW |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
01/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
01/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
01/04/25 - 10:00u
|
VOUW |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
01/04/25 - 13:30u
|
VOUW |
C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
|
02/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
02/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
03/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
03/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
04/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
04/04/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre Nouvelle Génération - Lyon
|
05/04/25 - 16:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Blauwe Kei - Veghel
|
05/04/25 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Blauwe Kei - Veghel
|
11/04/25 - 16:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
CC Ter Vesten - Beveren
|
11/04/25 - 20:00u
|
Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER |
CC Ter Vesten - Beveren
|
26/04/25 - 00:00u
|
VOUW |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
26/04/25 - 00:00u
|
VOUW |
Boze Wolf festival - Aarschot
|
02/05/25 - 20:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Brakke Grond - Amsterdam
|
03/05/25 - 00:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Brakke Grond - Amsterdam
|
03/05/25 - 00:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Brakke Grond - Amsterdam
|
04/05/25 - 00:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Brakke Grond - Amsterdam
|
04/05/25 - 00:00u
|
Elephant in the room // Geert Belpaeme |
Boze Wolf festival Aarschot - Aarschot
|
04/05/25 - 21:00u
|
ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes |
Brakke Grond - Amsterdam
|
15/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Dieppe Scène Nationale - Dieppe
|
16/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Dieppe Scène Nationale - Dieppe
|
17/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Dieppe Scène Nationale - Dieppe
|
22/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
22/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
22/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
23/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
23/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
23/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
24/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
24/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|
24/05/25 - 00:00u
|
Diorama // Hanafubuki |
Théâtre l’Aire Libre - St-Jacques de la Lande
|