AGENDA

TOURDATA 2023-2024

05/01/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Steiger Menen - Menen
14/01/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC MUZE - Heusden-Zolder
18/01/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
18/01/24 - 20:30u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme STUK - Leuven
19/01/24 - 10:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Bronks - Brussel
19/01/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Bronks - Brussel
19/01/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
19/01/24 - 20:00u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme smells like circus - Gent
20/01/24 - 17:30u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Cultuurhuis - Merelbeke
20/01/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Cultuurhuis - Merelbeke
20/01/24 - 20:00u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme smells like circus - Gent
20/01/24 - 20:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
21/01/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Cultuurhuis de Warande - Turnhout
21/01/24 - 16:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
23/01/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
23/01/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
24/01/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
25/01/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
25/01/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes Schouwburg c o r s o - Antwerpen
27/01/24 - 17:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes KAAP - Brugge
27/01/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes KAAP - Brugge
28/01/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Wagehuys - Leuven
29/01/24 - 10:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman 30CC - Leuven
29/01/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman 30CC - Leuven
30/01/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Steiger Menen - Menen
30/01/24 - 14:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Steiger Menen - Menen
02/02/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC Belgica - Dendermonde
02/02/24 - 19:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC Belgica - Dendermonde
02/02/24 - 20:15u LIMP// Ugo Dehaes CC De Meent - Alsemberg
04/02/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Manipulate Festival - Edinburgh
04/02/24 - 15:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser Kopergietery - Gent
04/02/24 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Manipulate Festival - Edinburgh
04/02/24 - 17:00u Jordy // Lucinda Ra / Barbara Claes Chambres d'O - Oostende
04/02/24 - 18:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Manipulate Festival - Edinburgh
04/02/24 - 20:30u Jordy // Lucinda Ra / Barbara Claes Chambres d'O - Oostende
05/02/24 - 10:00u Human Instruction Manual / fABULEUS C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
05/02/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser Kopergietery - Gent
05/02/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
06/02/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
07/02/24 - 20:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Krokusfestival - Hasselt
08/02/24 - 10:00u Human Instruction Manual / fABULEUS hetpaleis - Antwerpen
08/02/24 - 10:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
08/02/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS hetpaleis - Antwerpen
08/02/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
08/02/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC De Factorij - Zaventem
08/02/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC De Factorij - Zaventem
09/02/24 - 20:00u Human Instruction Manual / fABULEUS hetpaleis - Antwerpen
10/02/24 - 20:00u Human Instruction Manual / fABULEUS hetpaleis - Antwerpen
10/02/24 - 20:15u LIMP// Ugo Dehaes CC MUZE - Heusden-Zolder
11/02/24 - 16:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Krokusfestival - Hasselt
14/02/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Spinrag - Kortrijk
14/02/24 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Spinrag - Kortrijk
14/02/24 - 18:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Spinrag - Kortrijk
15/02/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Spinrag - Kortrijk
15/02/24 - 17:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Spinrag - Kortrijk
16/02/24 - 11:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzhaus NRW - Düsseldorf
16/02/24 - 15:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
16/02/24 - 20:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzhaus NRW - Düsseldorf
16/02/24 - 20:15u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
17/02/24 - 16:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser OPEK - Leuven
17/02/24 - 20:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzhaus NRW - Düsseldorf
18/02/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Zaal Daverlo
18/02/24 - 15:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Spil - Roeselare
19/02/24 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Zaal Daverlo
19/02/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Zaal Daverlo
20/02/24 - 10:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Grote Post - Oostende
20/02/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Grote Post - Oostende
22/02/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke De Velinx - Tongeren
23/02/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke De Velinx - Tongeren
24/02/24 - 17:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC Ter Vesten - Beveren
24/02/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC Ter Vesten - Beveren
25/02/24 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Cultuurhuis de Warande - Turnhout
25/02/24 - 15:00u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werf - Aalst
25/02/24 - 16:00u Diorama // Hanafubuki Cultuurhuis de Warande - Turnhout
25/02/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werf - Aalst
26/02/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werf - Aalst
26/02/24 - 10:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser Cultuurhuis de Warande - Turnhout
26/02/24 - 13:45u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werf - Aalst
26/02/24 - 13:45u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser Cultuurhuis de Warande - Turnhout
26/02/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Brasschaat - Brasschaat
27/02/24 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Brasschaat - Brasschaat
27/02/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werf - Aalst
27/02/24 - 13:45u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werf - Aalst
27/02/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Brasschaat - Brasschaat
27/02/24 - 14:00u Human Instruction Manual / fABULEUS CC Ter Vesten - Beveren
28/02/24 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Brasschaat - Brasschaat
29/02/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC MUZE - Heusden-Zolder
29/02/24 - 14:00u Human Instruction Manual / fABULEUS Bronks - Brussel
29/02/24 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf cc Hasselt - Hasselt
29/02/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC MUZE - Heusden-Zolder
01/03/24 - 10:30u Human Instruction Manual / fABULEUS Bronks - Brussel
01/03/24 - 14:00u Human Instruction Manual / fABULEUS Bronks - Brussel
01/03/24 - 14:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC Maasmechelen - Maasmechelen
01/03/24 - 19:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC Maasmechelen - Maasmechelen
01/03/24 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf GC De Kluize - Oosterzele
01/03/24 - 20:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
02/03/24 - 15:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC Lokeren - Lokeren
02/03/24 - 19:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Warandepoort - Tervuren
02/03/24 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
02/03/24 - 20:15u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes CC Lokeren - Lokeren
03/03/24 - 14:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Nova - Wetteren
03/03/24 - 15:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser De Studio - Antwerpen
04/03/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser De Studio - Antwerpen
04/03/24 - 10:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Nova - Wetteren
04/03/24 - 13:30u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
04/03/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser De Studio - Antwerpen
05/03/24 - 09:00u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
05/03/24 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC De Brouckere - Torhout
05/03/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser De Studio - Antwerpen
05/03/24 - 10:30u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
05/03/24 - 13:30u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
05/03/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser De Studio - Antwerpen
05/03/24 - 14:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC De Brouckere - Torhout
05/03/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes Pilar ASAP - Brussel
07/03/24 - 09:00u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
07/03/24 - 10:30u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
07/03/24 - 13:30u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
07/03/24 - 15:00u Diorama // Hanafubuki CC De Steiger Menen - Menen
07/03/24 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf CC De Steiger - Boom
08/03/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC Brugge - Brugge
08/03/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC Brugge - Brugge
08/03/24 - 20:15u LIMP// Ugo Dehaes CC De Werft - Geel
09/03/24 - 00:00u Mia Kermis // Lucinda Ra/Stefanie Claes & VIERNULVIER Kaleidoscoop - Mortsel
09/03/24 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf zaal Malpertuis - Tielt
10/03/24 - 15:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Kopergietery - Gent
10/03/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Kopergietery - Gent
10/03/24 - 19:30u Simple Machines // Ugo Dehaes Kopergietery - Gent
11/03/24 - 14:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC Brasschaat - Brasschaat
12/03/24 - 10:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC Brasschaat - Brasschaat
12/03/24 - 14:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC Brasschaat - Brasschaat
13/03/24 - 00:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Schauspielhaus Graz
14/03/24 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
14/03/24 - 17:00u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
14/03/24 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf CC 't Getouw - Mol
15/03/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
15/03/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
15/03/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
15/03/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
15/03/24 - 20:00u Alle woorden die ik nog niet kende // Ahilan Ratnamohan Het Oude Badhuis - Antwerpen
16/03/24 - 14:30u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
16/03/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Westrand - Dilbeek
16/03/24 - 16:00u Diorama // Hanafubuki Kuckuck
18/03/24 - 13:45u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Werft - Geel
19/03/24 - 10:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Werft - Geel
19/03/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes And& Connect - Leuven
20/03/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes And& Connect - Leuven
22/03/24 - 19:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser CC De Ploter - Ternat
22/03/24 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Nova - Wetteren
24/03/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
24/03/24 - 16:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
25/03/24 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
25/03/24 - 10:00u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
25/03/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
25/03/24 - 13:30u RAARHAAR / Voss & fABULEUS / Noa Pylyser C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
27/03/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Factorij - Zaventem
28/03/24 - 13:45u Human Instruction Manual / fABULEUS CC De Herbakker - Eeklo
28/03/24 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf CC Mortsel - Mortsel
29/03/24 - 20:30u Alle woorden die ik nog niet kende // Ahilan Ratnamohan De Nieuwe Vorst - Tilburg
30/03/24 - 17:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Casino - Koksijde
30/03/24 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Casino - Koksijde
11/04/24 - 18:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzfaktur Köln
11/04/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke De Studio - Antwerpen
11/04/24 - 20:30u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch De Nieuwe Vorst - Tilburg
12/04/24 - 11:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzfaktur Köln
12/04/24 - 18:30u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Tanzfaktur Köln
12/04/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke De Studio - Antwerpen
14/04/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
15/04/24 - 10:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
15/04/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
16/04/24 - 10:00u Human Instruction Manual / fABULEUS CC Het Gasthuis - Aarschot
16/04/24 - 10:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
16/04/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS CC Het Gasthuis - Aarschot
18/04/24 - 00:00u Speaking Characters // Tuning People / Wannes Deneer Boze Wolf festival - Aarschot
19/04/24 - 00:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Boze Wolf festival - Aarschot
19/04/24 - 00:00u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer Boze Wolf festival - Aarschot
19/04/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC De Adelberg - Lommel
19/04/24 - 19:00u Nuggets // Maxim Storms spleen*graz - Graz
19/04/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC De Adelberg - Lommel
19/04/24 - 21:30u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 00:00u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 11:00u Diorama // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
20/04/24 - 14:00u Diorama // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
20/04/24 - 15:00u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 16:00u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 16:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
20/04/24 - 16:00u Diorama // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
20/04/24 - 16:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC De Plomblom - Ninove
20/04/24 - 17:00u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 19:00u Nuggets // Maxim Storms spleen*graz - Graz
20/04/24 - 19:30u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 20:00u Human Instruction Manual / fABULEUS CC De Abdij - Geraardsbergen
20/04/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes MAS Museum aan de Stroom - Antwerpen
20/04/24 - 20:30u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
20/04/24 - 21:30u FIRE // ROBBERT&FRANK FRANK&ROBBERT Boze Wolf festival - Aarschot
21/04/24 - 14:00u Archipelago // Hanafubuki Boze Wolf festival - Aarschot
23/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
23/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
23/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 00:00u Diorama // Hanafubuki spleen*graz - Graz
24/04/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Grote Post - Oostende
25/04/24 - 10:00u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
25/04/24 - 10:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Grote Post - Oostende
25/04/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC De Grote Post - Oostende
25/04/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
25/04/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes Boze Wolf festival - Aarschot
26/04/24 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
26/04/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC Casino - Houthalen-Helchteren
26/04/24 - 20:15u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke CC Casino - Houthalen-Helchteren
26/04/24 - 20:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
27/04/24 - 20:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
27/04/24 - 20:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen zaal Malpertuis - Tielt
28/04/24 - 15:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Het Gasthuis - Aarschot
29/04/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman CC Het Gasthuis - Aarschot
02/05/24 - 13:30u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke cc Hasselt - Hasselt
02/05/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
02/05/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
02/05/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke cc Hasselt - Hasselt
03/05/24 - 13:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Swop Festival - Roskilde
03/05/24 - 14:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
03/05/24 - 19:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh Swop Festival - Roskilde
03/05/24 - 20:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes Kopergietery - Gent
05/05/24 - 14:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Rataplan - Borgerhout
06/05/24 - 10:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Rataplan - Borgerhout
06/05/24 - 13:30u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman Rataplan - Borgerhout
14/05/24 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Bronks - Brussel
15/05/24 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Bronks - Brussel
15/05/24 - 14:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Bronks - Brussel
17/05/24 - 20:00u Beyond the Edge / fABULEUS, HET LAB & 6 Limburgse Cultuurcentra / Piet Van Dycke Schouwburg 30CC
24/05/24 - 14:00u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer CC De Grote Post - Oostende
24/05/24 - 20:00u RrrRrrrrRrrrrrrrr // Wannes Deneer & Yinka Kuitenbrouwer CC De Grote Post - Oostende
04/06/24 - 11:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Burgbachkeller
04/06/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Burgbachkeller
04/06/24 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Burgbachkeller
06/06/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
07/06/24 - 10:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
07/06/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
07/06/24 - 19:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
08/06/24 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
08/06/24 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
08/06/24 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Blickfelder - Zürich
14/06/24 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot CC De Plomblom - Ninove
23/06/24 - 13:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman TWEETAKT - Utrecht
23/06/24 - 16:00u PAPIERLIED // Annelies Van Hullebusch & Wanda Eyckerman TWEETAKT - Utrecht
27/06/24 - 19:00u I love (and hate) you Iran / fABULEUS / Armin Mola TWEETAKT - Utrecht
29/06/24 - 17:00u ULTRA // fABULEUS & Reut Shemesh TWEETAKT - Utrecht
29/06/24 - 17:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes TWEETAKT - Utrecht
29/06/24 - 21:00u ravensbrück // Lucinda Ra / Stefanie Claes TWEETAKT - Utrecht