AGENDA

TOURDATA seizoen 2019-2020

01/09/19 - 13:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Mortsel - Mortsel
01/09/19 - 15:15u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Mortsel - Mortsel
01/09/19 - 16:15u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Mortsel - Mortsel
02/09/19 - 09:00u RITA // Tuning People & Bronks SAND festival (Assitej Gathering)
02/09/19 - 13:00u RITA // Tuning People & Bronks SAND festival (Assitej Gathering)
03/09/19 - 11:00u RITA // Tuning People & Bronks SAND festival (Assitej Gathering)
03/09/19 - 18:00u RITA // Tuning People & Bronks SAND festival (Assitej Gathering)
04/09/19 - 19:30u MELVIUS // Ballet Dommage 30CC - Leuven
05/09/19 - 19:30u MELVIUS // Ballet Dommage 30CC - Leuven
05/09/19 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Het Theaterfestival Vlaanderen vzw - Antwerpen
05/09/19 - 20:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Het Theaterfestival Vlaanderen vzw - Antwerpen
06/09/19 - 19:30u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Fabrik Potsdam - Potsdam
06/09/19 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Het Theaterfestival Vlaanderen vzw - Antwerpen
06/09/19 - 20:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Het Theaterfestival Vlaanderen vzw - Antwerpen
07/09/19 - 19:30u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Fabrik Potsdam - Potsdam
08/09/19 - 19:30u MELVIUS // Ballet Dommage CC Het Gasthuis - Aarschot
11/09/19 - 20:30u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Het Theaterfestival Vlaanderen vzw - Antwerpen
12/09/19 - 19:30u MELVIUS // Ballet Dommage GC den egger - Scherpenheuvel
12/09/19 - 20:30u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Het Theaterfestival Vlaanderen vzw - Antwerpen
15/09/19 - 13:00u iwanttohurtyoualovesong // Tuning People Stormkop
15/09/19 - 14:30u iwanttohurtyoualovesong // Tuning People Stormkop
15/09/19 - 19:30u MELVIUS // Ballet Dommage CC Diest - Diest
16/09/19 - 20:15u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
19/09/19 - 19:00u MELVIUS // Ballet Dommage CC MUZE - Heusden-Zolder
21/09/19 - 14:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Nova - Wetteren
21/09/19 - 15:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Nova - Wetteren
21/09/19 - 17:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Nova - Wetteren
21/09/19 - 20:30u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Corrosia - Almere
22/09/19 - 14:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Gildhof - Tielt
22/09/19 - 15:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Gildhof - Tielt
22/09/19 - 15:00u MELVIUS // Ballet Dommage CC Casino - Houthalen-Helchteren
22/09/19 - 16:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC Gildhof - Tielt
24/09/19 - 10:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem CC Ter Vesten - Beveren
24/09/19 - 14:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem CC Ter Vesten - Beveren
26/09/19 - 19:00u MELVIUS // Ballet Dommage cc Hasselt - Hasselt
28/09/19 - 19:00u KOPfKINO fm // Annelies Van Hullebusch & Katharina Smets CC De Werft - Geel
28/09/19 - 21:30u KOPfKINO fm // Annelies Van Hullebusch & Katharina Smets CC De Werft - Geel
29/09/19 - 19:00u MELVIUS // Ballet Dommage C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
01/10/19 - 00:00u Working Method // Enkidu Khaled Jersey Arts Center - Jersey
01/10/19 - 20:00u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon cc Hasselt - Hasselt
01/10/19 - 20:15u Dancing // Koen De Preter Schouwburg Kortrijk, vzw Cultuurcentrum Kortrijk - Kortrijk
02/10/19 - 00:00u Working Method // Enkidu Khaled Jersey Arts Center - Jersey
03/10/19 - 13:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem CC De Werft - Geel
06/10/19 - 14:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen GC Herne - Herne
06/10/19 - 15:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen GC Herne - Herne
06/10/19 - 16:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen GC Herne - Herne
10/10/19 - 20:00u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon Wagehuys - Leuven
11/10/19 - 19:00u Guess who's coming to dinner Leietheater - Deinze
13/10/19 - 14:00u Nesten // fABULEUS Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
20/10/19 - 15:15u Nesten // fABULEUS CC Westrand - Dilbeek
23/10/19 - 20:15u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem CC MUZE - Heusden-Zolder
25/10/19 - 20:30u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Kaaitheater - Brussel
26/10/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS CC De Herbakker - Eeklo
26/10/19 - 20:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Kaaitheater - Brussel
27/10/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS Cultuurhuis de Warande - Turnhout
28/10/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS STUK - Leuven
29/10/19 - 11:00u Nesten // fABULEUS STUK - Leuven
29/10/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS STUK - Leuven
29/10/19 - 20:00u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon ccBe - Berchem
30/10/19 - 20:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Brakke Grond - Amsterdam
31/10/19 - 20:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Brakke Grond - Amsterdam
01/11/19 - 18:00u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) Gender Bender
01/11/19 - 20:15u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem CC De Adelberg - Lommel
02/11/19 - 20:30u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) Gender Bender
05/11/19 - 13:45u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Cultuurhuis de Warande - Turnhout
05/11/19 - 20:15u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Cultuurhuis de Warande - Turnhout
06/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert OPEK - Leuven
07/11/19 - 10:00u Nesten // fABULEUS CC Blankenberge - Blankenberge
07/11/19 - 14:00u Nesten // fABULEUS CC Blankenberge - Blankenberge
07/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert OPEK - Leuven
08/11/19 - 13:30u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert OPEK - Leuven
08/11/19 - 20:00u RITA // Tuning People & Bronks Barak Belgique
08/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert OPEK - Leuven
09/11/19 - 09:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Kopergietery - Gent
09/11/19 - 10:00u Antenna // Kevin Trappeniers cc Hasselt - Hasselt
09/11/19 - 11:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Kopergietery - Gent
09/11/19 - 12:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Kopergietery - Gent
09/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert OPEK - Leuven
10/11/19 - 20:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Cité Miroir - Luik
11/11/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS CC De Steiger Menen - Menen
12/11/19 - 13:30u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert CC De Factorij Zaventem - Zaventem
12/11/19 - 13:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
12/11/19 - 14:00u Nesten // fABULEUS CC De Steiger Menen - Menen
12/11/19 - 20:15u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
13/11/19 - 10:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
14/11/19 - 20:00u Kadrage // Tuning People ccBe - Berchem
15/11/19 - 20:00u Kadrage // Tuning People ccBe - Berchem
16/11/19 - 20:00u Kadrage // Tuning People ccBe - Berchem
16/11/19 - 20:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem CC Nova - Wetteren
17/11/19 - 14:30u Nesten // fABULEUS CC Nova - Wetteren
18/11/19 - 14:00u Nesten // fABULEUS CC Nova - Wetteren
19/11/19 - 14:00u Nesten // fABULEUS Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
19/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Villanella De Studio - Antwerpen
20/11/19 - 10:00u Nesten // fABULEUS Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
20/11/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
20/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Villanella De Studio - Antwerpen
21/11/19 - 10:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Villanella De Studio - Antwerpen
21/11/19 - 13:30u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Villanella De Studio - Antwerpen
21/11/19 - 13:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem STUK - Leuven
21/11/19 - 20:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem STUK - Leuven
22/11/19 - 11:00u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Tanzhaus NRW - Düsseldorf
22/11/19 - 13:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem STUK - Leuven
22/11/19 - 19:00u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Tanzhaus NRW - Düsseldorf
22/11/19 - 20:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem STUK - Leuven
23/11/19 - 19:00u PARADISE NOW (1968 - 2018) // fabuleus & Michiel Vandevelde Tanzhaus NRW - Düsseldorf
23/11/19 - 20:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem STUK - Leuven
24/11/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS Theater Rotterdam - Rotterdam
26/11/19 - 14:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert CC Westrand - Dilbeek
27/11/19 - 20:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
29/11/19 - 14:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Vooruit - Gent
29/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Vooruit - Gent
30/11/19 - 20:00u Kadrage // Tuning People Leietheater - Deinze
30/11/19 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Vooruit - Gent
02/12/19 - 08:45u Jordy // Lucinda Ra Leietheater - Deinze
02/12/19 - 10:45u Jordy // Lucinda Ra Leietheater - Deinze
02/12/19 - 13:30u Jordy // Lucinda Ra Leietheater - Deinze
14/12/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS cc Hasselt - Hasselt
14/12/19 - 20:00u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon CC De Ploter - Ternat
17/12/19 - 13:45u Nesten // fABULEUS CC De Werf - Aalst
17/12/19 - 20:30u Kadrage // Tuning People Brakke Grond - Amsterdam
18/12/19 - 20:30u Kadrage // Tuning People Brakke Grond - Amsterdam
27/12/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
28/12/19 - 15:00u Nesten // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
28/12/19 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
28/12/19 - 19:00u RITA // Tuning People & Bronks Rotondes - Luxembourg
29/12/19 - 11:00u RITA // Tuning People & Bronks Rotondes - Luxembourg
29/12/19 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
29/12/19 - 17:30u Public Poems // Post uit Hessdalen Wintervuur - Antwerpen
30/12/19 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
30/12/19 - 17:30u Public Poems // Post uit Hessdalen Wintervuur - Antwerpen
31/12/19 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
01/01/20 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
02/01/20 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
02/01/20 - 17:30u Public Poems // Post uit Hessdalen Wintervuur - Antwerpen
03/01/20 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
03/01/20 - 17:30u Public Poems // Post uit Hessdalen Wintervuur - Antwerpen
04/01/20 - 16:30u Stadsklank // Tuning People Wintervuur - Antwerpen
04/01/20 - 17:30u Public Poems // Post uit Hessdalen Wintervuur - Antwerpen
11/01/20 - 20:30u Softies // fABULEUS STUK - Leuven
12/01/20 - 16:00u Softies // fABULEUS STUK - Leuven
18/01/20 - 15:00u Softies // fABULEUS Kopergietery - Gent
19/01/20 - 15:00u Softies // fABULEUS cc Hasselt - Hasselt
20/01/20 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Nova - Wetteren
21/01/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen IPAY TELL Spotlight Performance - Philadelphia
21/01/20 - 10:30u Softies // fABULEUS CC Nova - Wetteren
21/01/20 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Nova - Wetteren
25/01/20 - 15:00u Dier // Tom Struyf Villanella De Studio - Antwerpen
26/01/20 - 14:30u Softies // fABULEUS CC 't Getouw - Mol
26/01/20 - 15:00u Dier // Tom Struyf Villanella De Studio - Antwerpen
27/01/20 - 10:00u Dier // Tom Struyf Villanella De Studio - Antwerpen
27/01/20 - 13:30u Dier // Tom Struyf Villanella De Studio - Antwerpen
01/02/20 - 19:00u Softies // fABULEUS Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
01/02/20 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert CC Gildhof - Tielt
01/02/20 - 21:00u Dier // Tom Struyf Theater Rotterdam - Rotterdam
02/02/20 - 16:00u Dier // Tom Struyf Theater Rotterdam - Rotterdam
04/02/20 - 13:30u Softies // fABULEUS Leietheater - Deinze
05/02/20 - 10:00u Dier // Tom Struyf C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
05/02/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Villanella De Studio - Antwerpen
05/02/20 - 20:15u Dier // Tom Struyf C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
06/02/20 - 10:00u Dier // Tom Struyf C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
06/02/20 - 10:30u Softies // fABULEUS CC Maasmechelen - Maasmechelen
06/02/20 - 13:30u Dier // Tom Struyf C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
06/02/20 - 13:30u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Villanella De Studio - Antwerpen
06/02/20 - 13:30u Softies // fABULEUS CC Maasmechelen - Maasmechelen
06/02/20 - 19:00u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) Nouvelle Scène Nationale - Cergy-Pontoise
06/02/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Villanella De Studio - Antwerpen
07/02/20 - 00:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert 39Graden festival Breda
07/02/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Mois Multi - Quebec
07/02/20 - 13:30u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Villanella De Studio - Antwerpen
07/02/20 - 14:00u Dier // Tom Struyf CC Luchtbal - Antwerpen
07/02/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Villanella De Studio - Antwerpen
08/02/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Villanella De Studio - Antwerpen
08/02/20 - 15:00u Softies // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
08/02/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Villanella De Studio - Antwerpen
08/02/20 - 20:15u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Cultuurhuis de Warande - Turnhout
09/02/20 - 15:00u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Cultuurhuis de Warande - Turnhout
09/02/20 - 15:00u Softies // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
10/02/20 - 10:00u Softies // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
10/02/20 - 13:30u Softies // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
11/02/20 - 10:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert CC 't Schaliken - Herentals
11/02/20 - 10:00u Softies // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
11/02/20 - 13:30u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert CC 't Schaliken - Herentals
11/02/20 - 13:30u Softies // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
12/02/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen National Arts Center Ottawa - Ottawa, Ontario
12/02/20 - 10:45u Dier // Tom Struyf Leietheater - Deinze
12/02/20 - 20:00u Dier // Tom Struyf Leietheater - Deinze
13/02/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen National Arts Center Ottawa - Ottawa, Ontario
14/02/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen National Arts Center Ottawa - Ottawa, Ontario
15/02/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen National Arts Center Ottawa - Ottawa, Ontario
15/02/20 - 17:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) KAAP - Brugge
15/02/20 - 20:30u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) KAAP - Brugge
16/02/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen National Arts Center Ottawa - Ottawa, Ontario
17/02/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen National Arts Center Ottawa - Ottawa, Ontario
17/02/20 - 14:00u Dier // Tom Struyf CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
18/02/20 - 10:00u Dier // Tom Struyf CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
18/02/20 - 10:00u Softies // fABULEUS CC Casino - Koksijde
18/02/20 - 13:30u Dier // Tom Struyf CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
18/02/20 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Casino - Koksijde
20/02/20 - 13:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem hetpaleis - Antwerpen
20/02/20 - 16:30u Dier // Tom Struyf De NWE Vorst - Tilburg
21/02/20 - 20:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem hetpaleis - Antwerpen
22/02/20 - 16:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) zaal Malpertuis - Tielt
22/02/20 - 20:00u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem hetpaleis - Antwerpen
22/02/20 - 20:30u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) zaal Malpertuis - Tielt
24/02/20 - 16:00u Dier // Tom Struyf Spinrag - Kortrijk
26/02/20 - 20:30u Dier // Tom Struyf Brakke Grond - Amsterdam
27/02/20 - 20:30u Dier // Tom Struyf Brakke Grond - Amsterdam
28/02/20 - 14:00u Dier // Tom Struyf Theater aan het Spui - Den Haag
29/02/20 - 19:00u RITA // Tuning People & Bronks Spinrag - Kortrijk
01/03/20 - 15:00u RITA // Tuning People & Bronks Bronks - Brussel
02/03/20 - 10:30u RITA // Tuning People & Bronks Bronks - Brussel
02/03/20 - 13:30u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
02/03/20 - 14:00u Dier // Tom Struyf Kopergietery - Gent
02/03/20 - 14:00u RITA // Tuning People & Bronks Bronks - Brussel
03/03/20 - 10:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
03/03/20 - 10:30u Softies // fABULEUS CC De Adelberg - Lommel
03/03/20 - 13:30u Ich Bin Wie Du // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
03/03/20 - 13:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
03/03/20 - 13:30u Softies // fABULEUS CC De Adelberg - Lommel
04/03/20 - 20:00u Edward Twee // fABULEUS OPEK - Leuven
04/03/20 - 20:15u Ich Bin Wie Du // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
05/03/20 - 10:00u Softies // fABULEUS C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
05/03/20 - 13:30u Softies // fABULEUS C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
05/03/20 - 14:00u RITA // Tuning People & Bronks cc Het Spoor
05/03/20 - 20:00u Synchroon // Tuning People & hetpaleis Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
05/03/20 - 20:00u Edward Twee // fABULEUS OPEK - Leuven
05/03/20 - 20:15u Utopera // Haider Al Timimi (Kloppend Hert), BRONKS & Theater Antigone C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
06/03/20 - 00:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Hellerau - Dresden
06/03/20 - 10:30u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Bronks - Brussel
06/03/20 - 14:00u RITA // Tuning People & Bronks CC Westrand - Dilbeek
06/03/20 - 14:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Bronks - Brussel
06/03/20 - 19:30u RITA // Tuning People & Bronks CC Westrand - Dilbeek
06/03/20 - 20:00u Edward Twee // fABULEUS OPEK - Leuven
06/03/20 - 20:15u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
07/03/20 - 17:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Boze Wolf Festival Leuven - Leuven
07/03/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Boze Wolf Festival Leuven - Leuven
07/03/20 - 20:00u Edward Twee // fABULEUS OPEK - Leuven
08/03/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Boze Wolf Festival Leuven - Leuven
08/03/20 - 15:00u RITA // Tuning People & Bronks CC De Werf - Aalst
08/03/20 - 15:00u Softies // fABULEUS CC De Grote Post - Oostende
08/03/20 - 18:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Boze Wolf Festival Leuven - Leuven
08/03/20 - 19:00u Synchroon // Tuning People & hetpaleis Velpert
09/03/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks CC De Werf - Aalst
09/03/20 - 10:00u Synchroon // Tuning People & hetpaleis Velpert
09/03/20 - 10:30u Softies // fABULEUS CC De Grote Post - Oostende
09/03/20 - 13:30u Edward Twee // fABULEUS OPEK - Leuven
09/03/20 - 13:30u Softies // fABULEUS CC De Grote Post - Oostende
09/03/20 - 13:45u RITA // Tuning People & Bronks CC De Werf - Aalst
09/03/20 - 14:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Theater Antigone - Kortrijk
10/03/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks CC De Ploter - Ternat
10/03/20 - 13:30u RITA // Tuning People & Bronks CC De Ploter - Ternat
10/03/20 - 13:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Leietheater - Deinze
10/03/20 - 13:30u Edward Twee // fABULEUS OPEK - Leuven
10/03/20 - 14:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Theater Antigone - Kortrijk
10/03/20 - 20:15u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert Theater Antigone - Kortrijk
11/03/20 - 20:00u Edward Twee // fABULEUS OPEK - Leuven
12/03/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks CC Knokke-Heist - Knokke-Heist
12/03/20 - 13:45u RITA // Tuning People & Bronks CC Knokke-Heist - Knokke-Heist
12/03/20 - 19:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Boze Wolf festival Aarschot - Aarschot
12/03/20 - 21:30u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Boze Wolf festival Aarschot - Aarschot
15/03/20 - 17:00u RITA // Tuning People & Bronks
16/03/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks
16/03/20 - 19:30u Synchroon // Tuning People & hetpaleis Leverkusen
17/03/20 - 10:00u Synchroon // Tuning People & hetpaleis Leverkusen
17/03/20 - 10:00u Softies // fABULEUS CC De Werft - Geel
17/03/20 - 10:30u RITA // Tuning People & Bronks GC De Rinck - Anderlecht
17/03/20 - 13:30u RITA // Tuning People & Bronks GC De Rinck - Anderlecht
17/03/20 - 13:45u Softies // fABULEUS CC De Werft - Geel
18/03/20 - 19:00u RITA // Tuning People & Bronks Leietheater - Deinze
19/03/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks Leietheater - Deinze
19/03/20 - 13:30u RITA // Tuning People & Bronks Leietheater - Deinze
20/03/20 - 13:30u RITA // Tuning People & Bronks CC MUZE - Heusden-Zolder
20/03/20 - 19:00u RITA // Tuning People & Bronks CC MUZE - Heusden-Zolder
20/03/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) De Corridor - Wetteren
23/03/20 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Ter Vesten - Beveren
24/03/20 - 10:00u Softies // fABULEUS CC Ter Vesten - Beveren
24/03/20 - 14:00u RITA // Tuning People & Bronks CC Casino - Koksijde
24/03/20 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Ter Vesten - Beveren
25/03/20 - 10:00u Softies // fABULEUS CC Ter Vesten - Beveren
26/03/20 - 10:30u RITA // Tuning People & Bronks CC De Grote Post - Oostende
26/03/20 - 13:30u RITA // Tuning People & Bronks CC De Grote Post - Oostende
27/03/20 - 11:00u Synchroon // Tuning People & hetpaleis Geutersloh
27/03/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Kopergietery - Gent
27/03/20 - 19:30u Synchroon // Tuning People & hetpaleis Geutersloh
27/03/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Kopergietery - Gent
28/03/20 - 14:30u RITA // Tuning People & Bronks CC Ter Dilft - Bornem
28/03/20 - 15:00u Dier // Tom Struyf
28/03/20 - 17:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Kopergietery - Gent
28/03/20 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
28/03/20 - 20:00u Dier // Tom Struyf
28/03/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Kopergietery - Gent
29/03/20 - 11:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Kopergietery - Gent
29/03/20 - 15:00u Softies // fABULEUS Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
29/03/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Kopergietery - Gent
30/03/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks CC De Brouckere - Torhout
30/03/20 - 10:00u Softies // fABULEUS Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
30/03/20 - 14:00u Softies // fABULEUS Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
30/03/20 - 20:15u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People CC De Werft - Geel
31/03/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks CC Blankenberge - Blankenberge
31/03/20 - 10:00u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People CC De Werft - Geel
31/03/20 - 13:45u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People CC De Werft - Geel
31/03/20 - 14:00u RITA // Tuning People & Bronks CC Blankenberge - Blankenberge
02/04/20 - 10:30u RITA // Tuning People & Bronks CC 't Getouw - Mol
02/04/20 - 13:30u RITA // Tuning People & Bronks CC 't Getouw - Mol
03/04/20 - 13:00u Softies // fABULEUS TWEETAKT - Utrecht
03/04/20 - 17:00u Softies // fABULEUS TWEETAKT - Utrecht
03/04/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) De NWE Vorst - Tilburg
03/04/20 - 23:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) De NWE Vorst - Tilburg
04/04/20 - 16:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) TWEETAKT - Utrecht
04/04/20 - 19:30u 8_2 // fABULEUS, hetpaleis & Moussem TWEETAKT - Utrecht
04/04/20 - 21:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) TWEETAKT - Utrecht
07/04/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks TAK - Schaan
07/04/20 - 19:00u RITA // Tuning People & Bronks TAK - Schaan
08/04/20 - 15:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People GC De Beuk - Kortemark
10/04/20 - 19:00u RITA // Tuning People & Bronks hetpaleis - Antwerpen
11/04/20 - 19:00u RITA // Tuning People & Bronks hetpaleis - Antwerpen
11/04/20 - 19:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert TWEETAKT - Utrecht
11/04/20 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Rataplan - Borgerhout
12/04/20 - 16:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People TWEETAKT - Utrecht
16/04/20 - 19:00u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People hetpaleis - Antwerpen
17/04/20 - 00:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Brakke Grond - Amsterdam
17/04/20 - 19:00u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People hetpaleis - Antwerpen
18/04/20 - 00:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Brakke Grond - Amsterdam
19/04/20 - 00:00u Mia Kermis // Stefanie Claes (Lucinda Ra en Vooruit) Brakke Grond - Amsterdam
21/04/20 - 13:30u Edward Twee // fABULEUS CC Het Gasthuis - Aarschot
21/04/20 - 13:45u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Cultuurhuis de Warande - Turnhout
21/04/20 - 20:15u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Cultuurhuis de Warande - Turnhout
21/04/20 - 20:30u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) STUK - Leuven
22/04/20 - 20:30u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) STUK - Leuven
23/04/20 - 13:30u Edward Twee // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
23/04/20 - 20:00u Edward Twee // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
24/04/20 - 13:30u Edward Twee // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
24/04/20 - 20:00u Edward Twee // fABULEUS Villanella De Studio - Antwerpen
27/04/20 - 13:40u Edward Twee // fABULEUS CC De Spil - Roeselare
28/04/20 - 13:30u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Villanella De Studio - Antwerpen
28/04/20 - 14:00u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Schouwburg Kortrijk, vzw Cultuurcentrum Kortrijk - Kortrijk
28/04/20 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Villanella De Studio - Antwerpen
29/04/20 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Brakke Grond - Amsterdam
30/04/20 - 10:00u Edward Twee // fABULEUS CC 't Vondel - Halle
30/04/20 - 13:45u Edward Twee // fABULEUS CC 't Vondel - Halle
30/04/20 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) Brakke Grond - Amsterdam
03/05/20 - 15:00u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Bronks - Brussel
04/05/20 - 10:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Bronks - Brussel
04/05/20 - 13:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People Bronks - Brussel
05/05/20 - 13:30u Ich Bin Wie Du // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) ARSENAAL/LAZARUS - Mechelen
05/05/20 - 20:15u Ich Bin Wie Du // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) ARSENAAL/LAZARUS - Mechelen
06/05/20 - 10:00u Ich Bin Wie Du // Kloppend Hert (Haider Al Timimi) ARSENAAL/LAZARUS - Mechelen
06/05/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks Communauté d’Agglomération Pays Basque / Kultura bidean, Espace Culturel Larreko - Saint-Pée-sur-Nivelle
07/05/20 - 14:30u RITA // Tuning People & Bronks Communauté d’Agglomération Pays Basque / Kultura bidean, Espace Culturel Larreko - Saint-Pée-sur-Nivelle
07/05/20 - 19:30u RITA // Tuning People & Bronks Communauté d’Agglomération Pays Basque / Kultura bidean, Espace Culturel Larreko - Saint-Pée-sur-Nivelle
08/05/20 - 13:30u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People CC De Factorij Zaventem - Zaventem
08/05/20 - 20:00u De Waarheid // Theater Stap en Tuning People CC De Factorij Zaventem - Zaventem
09/05/20 - 15:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
09/05/20 - 19:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
10/05/20 - 15:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
10/05/20 - 19:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
11/05/20 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks Communauté d’Agglomération Pays Basque / Kultura bidean, Espace Culturel Larreko - Saint-Pée-sur-Nivelle
11/05/20 - 14:30u RITA // Tuning People & Bronks Communauté d’Agglomération Pays Basque / Kultura bidean, Espace Culturel Larreko - Saint-Pée-sur-Nivelle
12/05/20 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
12/05/20 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
13/05/20 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
13/05/20 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
14/05/20 - 14:00u RITA // Tuning People & Bronks Hors Saison / Espace Culturel Cap Nort - Nort-sur-Erdre
15/05/20 - 14:00u RITA // Tuning People & Bronks Hors Saison / Espace Culturel Cap Nort - Nort-sur-Erdre
15/05/20 - 20:30u RITA // Tuning People & Bronks Hors Saison / Espace Culturel Cap Nort - Nort-sur-Erdre
16/05/20 - 00:00u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) Rencontres Choréographiques - Parijs
17/05/20 - 00:00u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) Rencontres Choréographiques - Parijs
04/06/20 - 20:00u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon CC Brasschaat - Brasschaat