AGENDA

TOURDATA seizoen 2022-2023

20/08/22 - 11:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Big Bang Kopenhagen - Kopenhagen
20/08/22 - 14:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Big Bang Kopenhagen - Kopenhagen
20/08/22 - 15:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Big Bang Kopenhagen - Kopenhagen
21/08/22 - 11:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Big Bang Kopenhagen - Kopenhagen
21/08/22 - 12:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Big Bang Kopenhagen - Kopenhagen
21/08/22 - 14:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Big Bang Kopenhagen - Kopenhagen
23/08/22 - 19:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Noorderzon - Groningen
24/08/22 - 16:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Noorderzon - Groningen
24/08/22 - 19:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Noorderzon - Groningen
31/08/22 - 10:00u Diorama // Hanafubuki Wir wollen spielen! - Hamburg
31/08/22 - 16:00u Diorama // Hanafubuki Wir wollen spielen! - Hamburg
02/09/22 - 18:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
02/09/22 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
02/09/22 - 22:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
03/09/22 - 18:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
03/09/22 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
03/09/22 - 20:30u Kadrage // Tuning People / Jef Van gestel Theater Bellevue - Amsterdam
03/09/22 - 22:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
04/09/22 - 16:00u Kadrage // Tuning People / Jef Van gestel Theater Bellevue - Amsterdam
04/09/22 - 18:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
04/09/22 - 20:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
04/09/22 - 22:00u Simple Machines // Ugo Dehaes International Festival of Andria CASTEL DEI MONDI - Andria
08/09/22 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen HELIUM - Vilnius
09/09/22 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen HELIUM - Vilnius
09/09/22 - 20:00u Carrying my father // THERE THERE Company HELIUM - Vilnius
10/09/22 - 16:00u Carrying my father // THERE THERE Company HELIUM - Vilnius
11/09/22 - 18:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Plartforma - Klapeida
13/09/22 - 18:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Naujojo cirko stotelė Visagine - Visaginas
13/09/22 - 19:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Naujojo cirko stotelė Visagine - Visaginas
13/09/22 - 20:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Naujojo cirko stotelė Visagine - Visaginas
14/09/22 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Naujojo cirko stotelė Visagine - Visaginas
15/09/22 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Artūro Areimos teatras - Baltupiai
16/09/22 - 18:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Dūmų fabrika - Nauja Vilnia
16/09/22 - 19:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Dūmų fabrika - Nauja Vilnia
16/09/22 - 20:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Dūmų fabrika - Nauja Vilnia
17/09/22 - 16:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Trakų Vokės dvaro sodyba - šeštadienis
17/09/22 - 17:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Trakų Vokės dvaro sodyba - šeštadienis
17/09/22 - 19:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Trakų Vokės dvaro sodyba - šeštadienis
20/09/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
22/09/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
23/09/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
24/09/22 - 15:15u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
24/09/22 - 18:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Atoll - Karlsruhe
24/09/22 - 20:00u Carrying my father // THERE THERE Company Atoll - Karlsruhe
24/09/22 - 21:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Atoll - Karlsruhe
25/09/22 - 10:00u Arena // Ugo Dehaes RUIS - Waregem
25/09/22 - 11:00u Simple Machines // Ugo Dehaes RUIS - Waregem
25/09/22 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes RUIS - Waregem
25/09/22 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes RUIS - Waregem
25/09/22 - 16:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Atoll - Karlsruhe
27/09/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
28/09/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
28/09/22 - 15:15u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
28/09/22 - 20:00u De Tatiana Aarons Experience // Tom Struyf De Nieuwe Vorst - Tilburg
29/09/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
30/09/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
30/09/22 - 13:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter Schouwburg 30CC
30/09/22 - 20:00u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter Schouwburg 30CC
01/10/22 - 15:15u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
02/10/22 - 13:45u Archipelago // Hanafubuki Schouwburg c o r s o - Berchem
02/10/22 - 14:00u Archipelago // Hanafubuki Schouwburg c o r s o - Berchem
02/10/22 - 15:15u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
02/10/22 - 15:15u Archipelago // Hanafubuki Schouwburg c o r s o - Berchem
02/10/22 - 15:30u Archipelago // Hanafubuki Schouwburg c o r s o - Berchem
02/10/22 - 15:45u Archipelago // Hanafubuki Schouwburg c o r s o - Berchem
02/10/22 - 16:00u Archipelago // Hanafubuki Schouwburg c o r s o - Berchem
04/10/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
04/10/22 - 10:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Het Gasthuis - Aarschot
04/10/22 - 13:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
04/10/22 - 13:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Het Gasthuis - Aarschot
05/10/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden hetpaleis - Antwerpen
06/10/22 - 10:30u Connie & Zorba // fABULEUS CC Maasmechelen - Maasmechelen
06/10/22 - 13:30u Connie & Zorba // fABULEUS CC Maasmechelen - Maasmechelen
06/10/22 - 20:00u Dances of Death // Michiel Vandevelde CC De Werf - Aalst
06/10/22 - 20:00u HONEY I'M REAL I EXIST // Lucinda Ra & Vooruit / Barbara Claes Schouwburg c o r s o - Berchem
07/10/22 - 20:00u HONEY I'M REAL I EXIST // Lucinda Ra & Vooruit / Barbara Claes Schouwburg c o r s o - Berchem
07/10/22 - 20:00u Electric Life // fABULEUS Cultuurhuis - Merelbeke
08/10/22 - 20:00u Electric Life // fABULEUS CC Nova - Wetteren
10/10/22 - 09:30u Diorama // Hanafubuki Bronks - Brussel
10/10/22 - 11:00u Diorama // Hanafubuki Bronks - Brussel
10/10/22 - 13:00u Diorama // Hanafubuki Bronks - Brussel
10/10/22 - 13:30u Connie & Zorba // fABULEUS cc Hasselt - Hasselt
10/10/22 - 13:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Asse - Asse
11/10/22 - 09:30u Diorama // Hanafubuki Bronks - Brussel
11/10/22 - 10:00u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Asse - Asse
11/10/22 - 11:00u Diorama // Hanafubuki Bronks - Brussel
11/10/22 - 13:00u Diorama // Hanafubuki Bronks - Brussel
11/10/22 - 13:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Asse - Asse
11/10/22 - 13:30u Electric Life // fABULEUS CC De Grote Post - Oostende
13/10/22 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Tanzhaus NRW - Düsseldorf
13/10/22 - 20:00u Electric Life // fABULEUS Brakke Grond - Amsterdam
14/10/22 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen GC De Muze van Meise - Meise
14/10/22 - 14:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen GC De Muze van Meise - Meise
14/10/22 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Tanzhaus NRW - Düsseldorf
15/10/22 - 10:00u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
15/10/22 - 11:30u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
15/10/22 - 15:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden cc Hasselt - Hasselt
15/10/22 - 15:30u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
15/10/22 - 15:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Le Vilar
15/10/22 - 16:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Le Vilar
15/10/22 - 17:00u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
15/10/22 - 17:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Le Vilar
15/10/22 - 20:15u Electric Life // fABULEUS CC De Adelberg - Lommel
16/10/22 - 10:00u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
16/10/22 - 11:30u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
16/10/22 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes wunder. Internationales Figurentheaterfestival - Munchen
16/10/22 - 15:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Het Gasthuis - Aarschot
16/10/22 - 15:30u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
16/10/22 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes wunder. Internationales Figurentheaterfestival - Munchen
16/10/22 - 17:00u Diorama // Hanafubuki La Vilette - Parijs
16/10/22 - 18:00u Simple Machines // Ugo Dehaes wunder. Internationales Figurentheaterfestival - Munchen
16/10/22 - 19:00u Electric Life // fABULEUS Leietheater - Deinze
17/10/22 - 09:30u Simple Machines // Ugo Dehaes wunder. Internationales Figurentheaterfestival - Munchen
17/10/22 - 11:00u Simple Machines // Ugo Dehaes wunder. Internationales Figurentheaterfestival - Munchen
17/10/22 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes wunder. Internationales Figurentheaterfestival - Munchen
17/10/22 - 20:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Pilar ASAP - Brussel
17/10/22 - 20:00u Chaïm // THERE THERE Company Minnepoort
18/10/22 - 20:00u Chaïm // THERE THERE Company Minnepoort
20/10/22 - 13:30u Off the record // fABULEUS OPEK - Leuven
20/10/22 - 14:00u Connie & Zorba // fABULEUS CC Ter Dilft - Bornem
20/10/22 - 20:00u HONEY I'M REAL I EXIST // Lucinda Ra & Vooruit / Barbara Claes CC De Plomblom - Ninove
20/10/22 - 20:00u Off the record // fABULEUS OPEK - Leuven
21/10/22 - 10:00u Off the record // fABULEUS OPEK - Leuven
21/10/22 - 13:30u Off the record // fABULEUS OPEK - Leuven
21/10/22 - 20:15u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC De Steiger - Boom
22/10/22 - 15:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Petit Théâtre - Le Havre
22/10/22 - 16:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Petit Théâtre - Le Havre
22/10/22 - 17:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Petit Théâtre - Le Havre
23/10/22 - 14:30u Connie & Zorba // fABULEUS CC De Kern - Wilrijk
23/10/22 - 15:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Petit Théâtre - Le Havre
25/10/22 - 10:00u Connie & Zorba // fABULEUS GC De Rinck - Anderlecht
25/10/22 - 10:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Strombeek - Grimbergen
25/10/22 - 13:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Strombeek - Grimbergen
25/10/22 - 13:30u Connie & Zorba // fABULEUS GC De Rinck - Anderlecht
26/10/22 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Pilar ASAP - Brussel
26/10/22 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Pilar ASAP - Brussel
26/10/22 - 19:30u Simple Machines // Ugo Dehaes Pilar ASAP - Brussel
26/10/22 - 20:30u Chaïm // THERE THERE Company Circolo - Tilburg
27/10/22 - 20:00u Electric Life // fABULEUS CC De Factorij - Zaventem
27/10/22 - 20:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Diest - Diest
27/10/22 - 20:30u Chaïm // THERE THERE Company Circolo - Tilburg
28/10/22 - 17:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
28/10/22 - 17:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
28/10/22 - 18:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
28/10/22 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Dampfzentrale Bern - Bern
28/10/22 - 20:00u Electric Life // fABULEUS CC Evergem - Evergem
29/10/22 - 15:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
29/10/22 - 16:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
29/10/22 - 17:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
29/10/22 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Dampfzentrale Bern - Bern
30/10/22 - 15:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
30/10/22 - 16:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
30/10/22 - 17:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
31/10/22 - 17:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
31/10/22 - 18:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
31/10/22 - 19:30u PAKMAN // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
01/11/22 - 13:30u Simple Machines // Ugo Dehaes Hagelslagfestival - Roeselare
01/11/22 - 13:30u Arena // Ugo Dehaes Hagelslagfestival - Roeselare
01/11/22 - 15:30u Simple Machines // Ugo Dehaes Hagelslagfestival - Roeselare
02/11/22 - 18:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
03/11/22 - 17:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
04/11/22 - 00:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra GC Hoogstraten - Hoogstraten
04/11/22 - 17:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
04/11/22 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf De Nieuwe Vorst - Tilburg
05/11/22 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes De MAAN - Mechelen
05/11/22 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes De MAAN - Mechelen
05/11/22 - 18:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Palais des beaux Arts - Charleroi
05/11/22 - 19:00u Simple Machines // Ugo Dehaes De MAAN - Mechelen
05/11/22 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf De Nieuwe Vorst - Tilburg
06/11/22 - 14:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
06/11/22 - 14:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC De Brouckere - Torhout
06/11/22 - 15:00u Finding Willard // Tom Struyf De Nieuwe Vorst - Tilburg
06/11/22 - 15:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC De Brouckere - Torhout
06/11/22 - 16:00u PAKMAN // Post uit Hessdalen CC De Brouckere - Torhout
06/11/22 - 16:00u Connie & Zorba // fABULEUS OPEK - Leuven
07/11/22 - 10:00u Off the record // fABULEUS CC Ter Dilft - Bornem
07/11/22 - 13:30u Connie & Zorba // fABULEUS OPEK - Leuven
07/11/22 - 14:00u Off the record // fABULEUS CC Ter Dilft - Bornem
08/11/22 - 13:30u Connie & Zorba // fABULEUS OPEK - Leuven
08/11/22 - 14:15u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC 't Vondel - Halle
08/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf NTGent - Gent
09/11/22 - 19:00u Connie & Zorba // fABULEUS OPEK - Leuven
09/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf NTGent - Gent
10/11/22 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Belgica - Dendermonde
10/11/22 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Belgica - Dendermonde
10/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf NTGent - Gent
10/11/22 - 20:30u Chaïm // THERE THERE Company Korzo - Den Haag
11/11/22 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Palethe - Pelt
14/11/22 - 10:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Het Bolwerk - Vilvoorde - Vilvoorde
14/11/22 - 13:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Het Bolwerk - Vilvoorde - Vilvoorde
15/11/22 - 10:00u Off the record // fABULEUS CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
15/11/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
15/11/22 - 10:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Het Bolwerk - Vilvoorde - Vilvoorde
15/11/22 - 13:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Het Bolwerk - Vilvoorde - Vilvoorde
15/11/22 - 13:30u Off the record // fABULEUS CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
15/11/22 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
15/11/22 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
15/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf IDFA - International Documentary Festival Amsterdam - Amsterdam
16/11/22 - 10:00u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
16/11/22 - 15:00u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
16/11/22 - 17:00u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
16/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf IDFA - International Documentary Festival Amsterdam - Amsterdam
17/11/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
17/11/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
17/11/22 - 13:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC De Factorij - Zaventem
17/11/22 - 13:30u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
17/11/22 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
17/11/22 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Théâtre des collines - Annecy
17/11/22 - 18:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Brouckere - Torhout
17/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf DE SINGEL - Antwerpen
17/11/22 - 20:15u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch Cultuurhuis de Warande - Turnhout
17/11/22 - 20:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Brouckere - Torhout
18/11/22 - 10:00u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
18/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf DE SINGEL - Antwerpen
19/11/22 - 19:00u Finding Willard // Tom Struyf DE SINGEL - Antwerpen
20/11/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Magical Theatres - Brussel
20/11/22 - 11:30u Diorama // Hanafubuki Magical Theatres - Brussel
20/11/22 - 13:15u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werft - Geel
20/11/22 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Magical Theatres - Brussel
20/11/22 - 15:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
20/11/22 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Magical Theatres - Brussel
20/11/22 - 15:45u Simple Machines // Ugo Dehaes CC De Werft - Geel
21/11/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
21/11/22 - 13:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
22/11/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
22/11/22 - 10:00u Off the record // fABULEUS Bronks - Brussel
22/11/22 - 14:00u Off the record // fABULEUS Bronks - Brussel
22/11/22 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot CC De Kruisboog - Tienen
23/11/22 - 19:30u Simple Machines // Ugo Dehaes Brakke Grond - Amsterdam
23/11/22 - 21:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Brakke Grond - Amsterdam
25/11/22 - 10:00u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Ter Dilft - Bornem
25/11/22 - 14:00u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC Ter Dilft - Bornem
26/11/22 - 12:30u Archipelago // Hanafubuki De Studio - Antwerpen
26/11/22 - 19:00u Finding Willard // Tom Struyf CC De Grote Post - Oostende
28/11/22 - 00:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Cofestival Ljubljana - Ljubljana
29/11/22 - 10:00u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC De Werf - Aalst
29/11/22 - 13:45u followfollow // fABULEUS & Koen De Preter CC De Werf - Aalst
30/11/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Next Festival - Kortrijk
01/12/22 - 20:15u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Theater Antigone - Kortrijk
02/12/22 - 10:00u Softies // fABULEUS CC De Steiger - Boom
02/12/22 - 10:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden Bronks - Brussel
02/12/22 - 13:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden Bronks - Brussel
02/12/22 - 14:00u Softies // fABULEUS CC De Steiger - Boom
02/12/22 - 19:30u DEEG // Tuning People / Jef Van gestel Schouwburg c o r s o - Berchem
02/12/22 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf CC De Adelberg - Lommel
02/12/22 - 21:00u BALK // Tuning People / Wannes Deneer & Ugo Dehaes Schouwburg c o r s o - Berchem
03/12/22 - 11:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden Bronks - Brussel
03/12/22 - 19:30u DEEG // Tuning People / Jef Van gestel Schouwburg c o r s o - Berchem
03/12/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
03/12/22 - 21:00u BALK // Tuning People / Wannes Deneer & Ugo Dehaes Schouwburg c o r s o - Berchem
04/12/22 - 14:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden Schouwburg c o r s o - Berchem
04/12/22 - 14:45u Simple Machines // Ugo Dehaes Schouwburg c o r s o - Berchem
04/12/22 - 17:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Schouwburg c o r s o - Berchem
07/12/22 - 14:30u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC De Werft - Geel
07/12/22 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf Stadsschouwburg Utrecht - Utrecht
09/12/22 - 10:00u Softies // fABULEUS CC Casino - Koksijde
09/12/22 - 13:30u Softies // fABULEUS CC Casino - Koksijde
10/12/22 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
10/12/22 - 20:00u Chaïm // THERE THERE Company CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
10/12/22 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf De Harmonie
11/12/22 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Palethe - Pelt
11/12/22 - 15:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
12/12/22 - 10:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
12/12/22 - 14:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
13/12/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
13/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
13/12/22 - 10:30u Softies // fABULEUS CC Aartselaar - Aartselaar
13/12/22 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Aartselaar - Aartselaar
13/12/22 - 15:00u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
14/12/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
14/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
14/12/22 - 14:30u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
14/12/22 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf Het Nationale Theater - Den Haag
15/12/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
15/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
15/12/22 - 13:30u Softies // fABULEUS De Maan - Mechelen
15/12/22 - 15:00u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
15/12/22 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf Junushoff - Wageningen
16/12/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
16/12/22 - 10:00u Softies // fABULEUS De Maan - Mechelen
16/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
16/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
16/12/22 - 13:30u Softies // fABULEUS De Maan - Mechelen
16/12/22 - 14:30u Diorama // Hanafubuki Rotondes - Luxembourg
17/12/22 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Mechelen - Mechelen
18/12/22 - 14:00u Softies // fABULEUS CC Merksem - Merksem
18/12/22 - 15:00u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
18/12/22 - 15:00u FeL // Tuning People / Karolien Verlinden CC MUZE - Heusden-Zolder
19/12/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
19/12/22 - 10:30u Softies // fABULEUS CC Merksem - Merksem
19/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
19/12/22 - 13:30u Softies // fABULEUS CC Merksem - Merksem
19/12/22 - 14:30u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
20/12/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
20/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
20/12/22 - 14:00u Softies // fABULEUS CC De Brouckere - Torhout
21/12/22 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
21/12/22 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
21/12/22 - 14:30u Diorama // Hanafubuki Kulturhaus Niederanven - Niederanven
27/12/22 - 16:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Stadsschouwburg Utrecht - Utrecht
27/12/22 - 20:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Stadsschouwburg Utrecht - Utrecht
28/12/22 - 16:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Stadsschouwburg Utrecht - Utrecht
28/12/22 - 19:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Stadsschouwburg Utrecht - Utrecht
10/01/23 - 00:00u Finding Willard // Tom Struyf Theater Speelhuis - Helmond
10/01/23 - 20:00u DEEG // Tuning People / Jef Van gestel cc Hasselt - Hasselt
11/01/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Parkstad Limburg theaters - Heerlen
12/01/23 - 13:30u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
12/01/23 - 20:00u Carrying my father // THERE THERE Company Schouwburg c o r s o - Berchem
12/01/23 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf CC De Werft - Geel
13/01/23 - 13:30u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
13/01/23 - 20:00u Carrying my father // THERE THERE Company CC Het Gasthuis - Aarschot
14/01/23 - 17:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Brugge - Brugge
14/01/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Brugge - Brugge
14/01/23 - 20:00u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
14/01/23 - 20:30u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme kc nOna - Mechelen
15/01/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki CC De Ploter - Ternat
15/01/23 - 14:30u Diorama // Hanafubuki CC De Ploter - Ternat
15/01/23 - 16:00u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
15/01/23 - 16:30u Diorama // Hanafubuki CC De Ploter - Ternat
15/01/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf CC Ter Vesten - Beveren
17/01/23 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen GC De Zandloper - Wemmel
17/01/23 - 13:30u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
18/01/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf De Velinx - Tongeren
19/01/23 - 13:30u Wat was en wat nu? // fABULEUS STUK - Leuven
19/01/23 - 13:30u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
19/01/23 - 17:30u Finding Willard // Tom Struyf 30CC - Leuven
19/01/23 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf 30CC - Leuven
19/01/23 - 20:30u Wat was en wat nu? // fABULEUS STUK - Leuven
20/01/23 - 13:30u Wat was en wat nu? // fABULEUS STUK - Leuven
20/01/23 - 19:00u Wat was en wat nu? // fABULEUS STUK - Leuven
20/01/23 - 20:00u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
21/01/23 - 16:00u Wezen / fABULEUS OPEK - Leuven
21/01/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Theater Rotterdam - Rotterdam
25/01/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Grand Theatre - Groningen
26/01/23 - 20:00u Chaïm // THERE THERE Company cc Hasselt - Hasselt
26/01/23 - 20:30u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme CC Strombeek - Grimbergen
27/01/23 - 19:00u Chaïm // THERE THERE Company PERPLX - Kortrijk - Kortrijk
27/01/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Leietheater - Deinze
27/01/23 - 20:30u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme Monty - Antwerpen
28/01/23 - 14:15u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch CC De Factorij - Zaventem
28/01/23 - 20:00u Chaïm // THERE THERE Company PERPLX - Brugge - Brugge
28/01/23 - 20:30u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme Monty - Antwerpen
28/01/23 - 20:30u Finding Willard // Tom Struyf CC De Spil - Roeselare
30/01/23 - 10:00u Wat was en wat nu? // fABULEUS GC De Muze van Meise - Meise
30/01/23 - 14:00u Wat was en wat nu? // fABULEUS GC De Muze van Meise - Meise
31/01/23 - 10:00u Wezen / fABULEUS De Studio - Antwerpen
31/01/23 - 13:30u Wezen / fABULEUS De Studio - Antwerpen
01/02/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Perron 3 - Rosmalen
01/02/23 - 20:00u Wezen / fABULEUS De Studio - Antwerpen
02/02/23 - 10:00u Wezen / fABULEUS De Studio - Antwerpen
02/02/23 - 13:30u Wezen / fABULEUS De Studio - Antwerpen
02/02/23 - 17:30u Rabot 4-358 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch STAM - Gent
02/02/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Perron 3 - Rosmalen
02/02/23 - 20:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch STAM - Gent
04/02/23 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf CC Het Gasthuis - Aarschot
08/02/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Chassé - Breda
09/02/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Schouwburg c o r s o - Berchem
10/02/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf Schouwburg c o r s o - Berchem
11/02/23 - 14:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Stadsmagazijn - Antwerpen
11/02/23 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Antigel - Geneve
11/02/23 - 16:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Stadsmagazijn - Antwerpen
11/02/23 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Antigel - Geneve
11/02/23 - 18:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Antigel - Geneve
11/02/23 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf GC Zedelgem - Zedelgem
12/02/23 - 11:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Antigel - Geneve
12/02/23 - 14:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Antigel - Geneve
12/02/23 - 16:00u Simple Machines // Ugo Dehaes Antigel - Geneve
13/02/23 - 10:00u Off the record // fABULEUS CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
13/02/23 - 14:00u Off the record // fABULEUS CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
14/02/23 - 14:00u Off the record // fABULEUS CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
14/02/23 - 20:00u Off the record // fABULEUS CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
17/02/23 - 20:00u Finding Willard // Tom Struyf GC Den Breughel - Haacht
18/02/23 - 20:15u Finding Willard // Tom Struyf CC Lokeren - Lokeren
25/02/23 - 20:00u Eiland // Hanafubuki CC Nova - Wetteren
28/02/23 - 20:00u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch Schouwburg c o r s o - Berchem
01/03/23 - 20:00u Wezen / fABULEUS Arca
02/03/23 - 13:40u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Spil - Roeselare
02/03/23 - 20:00u Wezen / fABULEUS Arca
02/03/23 - 20:30u Nuggets // Maxim Storms CAMPO - Gent
02/03/23 - 20:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Spil - Roeselare
03/03/23 - 10:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Spil - Roeselare
03/03/23 - 10:30u Eiland // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
03/03/23 - 13:20u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Spil - Roeselare
03/03/23 - 13:30u Eiland // Hanafubuki cc Hasselt - Hasselt
03/03/23 - 14:00u Wezen / fABULEUS Arca
03/03/23 - 20:30u Nuggets // Maxim Storms CAMPO - Gent
04/03/23 - 15:00u Eiland // Hanafubuki CC 't Vondel - Halle
04/03/23 - 19:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Spil - Roeselare
04/03/23 - 20:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Spil - Roeselare
04/03/23 - 20:30u Nuggets // Maxim Storms kc nOna - Mechelen
05/03/23 - 14:00u Eiland // Hanafubuki 30CC - Leuven
07/03/23 - 10:15u Off the record // fABULEUS CC De Steiger Menen - Menen
07/03/23 - 13:30u Off the record // fABULEUS CC De Steiger Menen - Menen
08/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Boze Wolf festival - Aarschot
10/03/23 - 19:00u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch CC De Grote Post - Oostende
13/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
13/03/23 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
14/03/23 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
14/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
14/03/23 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
14/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
15/03/23 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
15/03/23 - 20:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
16/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
16/03/23 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
16/03/23 - 20:15u Nuggets // Maxim Storms CC De Werft - Geel
16/03/23 - 20:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
17/03/23 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
17/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
17/03/23 - 13:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
17/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
17/03/23 - 20:30u Human Instruction Manual / fABULEUS STUK - Leuven
19/03/23 - 00:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Boze Wolf festival Aarschot - Aarschot
20/03/23 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
20/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
20/03/23 - 14:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
21/03/23 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
21/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
21/03/23 - 14:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
21/03/23 - 20:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Le Prato - Lille
22/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
22/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
22/03/23 - 16:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
22/03/23 - 19:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
22/03/23 - 19:00u LIMP// Ugo Dehaes Boze Wolf festival - Aarschot
23/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
23/03/23 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
23/03/23 - 20:15u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch CC De Steiger - Boom
24/03/23 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
24/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
24/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
25/03/23 - 17:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Cultuurhuis - Merelbeke
25/03/23 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Cultuurhuis - Merelbeke
26/03/23 - 11:00u Simple Machines // Ugo Dehaes R0B0K1D - Deinze
26/03/23 - 13:30u Simple Machines // Ugo Dehaes R0B0K1D - Deinze
26/03/23 - 16:30u Simple Machines // Ugo Dehaes R0B0K1D - Deinze
27/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
27/03/23 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
28/03/23 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
28/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
28/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
30/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
30/03/23 - 15:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
31/03/23 - 09:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
31/03/23 - 10:30u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
31/03/23 - 14:00u Diorama // Hanafubuki Le forum Jacques Prévert - Nice
08/04/23 - 09:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
08/04/23 - 11:00u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
08/04/23 - 12:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
08/04/23 - 13:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
08/04/23 - 20:00u Human Instruction Manual / fABULEUS Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
08/04/23 - 20:15u Chaïm // THERE THERE Company CC De Adelberg - Lommel
12/04/23 - 09:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
12/04/23 - 11:00u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
12/04/23 - 12:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
12/04/23 - 13:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
13/04/23 - 20:00u Nuggets // Maxim Storms CC De Kern - Wilrijk
13/04/23 - 20:00u Human Instruction Manual / fABULEUS De Studio - Antwerpen
14/04/23 - 09:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
14/04/23 - 11:00u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
14/04/23 - 12:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
14/04/23 - 13:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
14/04/23 - 17:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra NTGent - Gent
14/04/23 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra NTGent - Gent
14/04/23 - 20:00u Human Instruction Manual / fABULEUS De Studio - Antwerpen
15/04/23 - 09:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
15/04/23 - 11:00u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
15/04/23 - 12:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
15/04/23 - 13:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
15/04/23 - 14:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra NTGent - Gent
15/04/23 - 17:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra NTGent - Gent
15/04/23 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot CC Casino - Koksijde
17/04/23 - 12:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
17/04/23 - 13:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
17/04/23 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Strombeek - Grimbergen
17/04/23 - 14:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
18/04/23 - 10:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Strombeek - Grimbergen
18/04/23 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Strombeek - Grimbergen
18/04/23 - 13:30u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
19/04/23 - 09:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
19/04/23 - 10:00u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
19/04/23 - 11:00u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
19/04/23 - 12:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
19/04/23 - 13:30u Diorama // Hanafubuki PIVO - Eaubonne
20/04/23 - 20:00u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
20/04/23 - 20:30u Nuggets // Maxim Storms CC De Grote Post - Oostende
21/04/23 - 20:00u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
21/04/23 - 20:00u Carrying my father // THERE THERE Company CC De Ploter - Ternat
22/04/23 - 16:00u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
22/04/23 - 20:30u Electric Life // fABULEUS STUK - Leuven
23/04/23 - 16:00u Electric Life // fABULEUS STUK - Leuven
25/04/23 - 10:00u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
25/04/23 - 13:30u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
26/04/23 - 20:00u De Kwetsbaren / fABULEUS OPEK - Leuven
28/04/23 - 19:00u Carrying my father // THERE THERE Company Centre Culturel d’Uccle - Ukkel
28/04/23 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Leietheater - Deinze
28/04/23 - 20:00u Off the record // fABULEUS OPEK - Leuven
29/04/23 - 20:00u Dances of Death // Michiel Vandevelde CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
29/04/23 - 20:00u Off the record // fABULEUS OPEK - Leuven
29/04/23 - 20:00u Carrying my father // THERE THERE Company GC De Pit - Buggenhout
29/04/23 - 20:15u Human Instruction Manual / fABULEUS CC De Werft - Geel
02/05/23 - 10:30u Human Instruction Manual / fABULEUS CC De Spil - Roeselare
02/05/23 - 13:40u Human Instruction Manual / fABULEUS CC De Spil - Roeselare
04/05/23 - 20:00u BOEK-STEEN-PAPIER // Annelies Van Hullebusch CC Ter Dilft - Bornem
05/05/23 - 00:00u Electric Life // fABULEUS Sankt Pölten
05/05/23 - 14:00u Wat was en wat nu? // fABULEUS cc Hasselt - Hasselt
06/05/23 - 00:00u Electric Life // fABULEUS Sankt Pölten
16/05/23 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Ter Dilft - Bornem
16/05/23 - 14:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen CC Ter Dilft - Bornem
23/05/23 - 10:00u Wat was en wat nu? // fABULEUS CC De Factorij - Zaventem
23/05/23 - 14:00u Wat was en wat nu? // fABULEUS CC De Factorij - Zaventem
24/05/23 - 20:30u Nuggets // Maxim Storms De Nieuwe Vorst - Tilburg
26/05/23 - 20:00u Nuggets // Maxim Storms CC Het Gasthuis - Aarschot
27/05/23 - 19:00u please (don't) let me be (mis)understood // Geert Belpaeme CC De Grote Post - Oostende
31/05/23 - 14:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Perspectives - Saarbrücken
01/06/23 - 14:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Perspectives - Saarbrücken
02/06/23 - 14:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen Perspectives - Saarbrücken
04/06/23 - 11:00u Diorama // Hanafubuki Kaleidoscoop - Mortsel
04/06/23 - 13:30u Diorama // Hanafubuki Kaleidoscoop - Mortsel
10/06/23 - 20:00u Carrying my father // THERE THERE Company GC De Kluize - Oosterzele
15/06/23 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Les Brigittines - Brussel
16/06/23 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Les Brigittines - Brussel
17/06/23 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Les Brigittines - Brussel
17/06/23 - 20:00u The Goldberg Variations // Platform-K, Michiel Vandevelde & Philippe Thuriot Les Brigittines - Brussel
25/10/23 - 20:00u Nuggets // Maxim Storms Schouwburg c o r s o - Berchem
26/10/23 - 20:00u Nuggets // Maxim Storms Schouwburg c o r s o - Berchem
11/01/24 - 20:00u LIMP// Ugo Dehaes STUK - Leuven