AGENDA

TOURDATA seizoen 2020-2021

07/09/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Theater Bellevue - Amsterdam
07/09/20 - 19:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Theater Bellevue - Amsterdam
08/09/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Theater Bellevue - Amsterdam
08/09/20 - 19:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Theater Bellevue - Amsterdam
11/09/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Het Theaterfestival Brussel - Antwerpen
12/09/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Het Theaterfestival Brussel - Antwerpen
12/09/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Het Theaterfestival Brussel - Antwerpen
12/09/20 - 20:15u Kadrage // Tuning People / Jef Van gestel C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
13/09/20 - 00:00u Tuning Things // Tuning People / Wannes Deneer Stormkop - Antwerpen
13/09/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Het Theaterfestival Brussel - Antwerpen
13/09/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Het Theaterfestival Brussel - Antwerpen
19/09/20 - 16:00u Arena // kwaad bloed C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
19/09/20 - 19:00u Arena // kwaad bloed C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
20/09/20 - 11:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Theater Malpertuis - Tielt
20/09/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Theater Malpertuis - Tielt
23/09/20 - 19:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Studio - Antwerpen
23/09/20 - 22:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Studio - Antwerpen
24/09/20 - 20:00u Studio Shehrazade // Kloppend Hert / Haider Al Timimi Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
24/09/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Studio - Antwerpen
25/09/20 - 20:15u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert CC Lokeren - Lokeren
25/09/20 - 20:15u Kadrage // Tuning People / Jef Van gestel CC De Steiger Menen - Menen
26/09/20 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Studio - Antwerpen
26/09/20 - 15:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
26/09/20 - 19:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
26/09/20 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Studio - Antwerpen
26/09/20 - 20:30u Kadrage // Tuning People / Jef Van gestel zaal Malpertuis - Tielt
27/09/20 - 14:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Studio - Antwerpen
27/09/20 - 17:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Studio - Antwerpen
27/09/20 - 20:00u Jordy // Barbara Claes / Lucinda Ra CC Het Gasthuis - Aarschot
28/09/20 - 20:30u Studio Shehrazade // Kloppend Hert / Haider Al Timimi Brakke Grond - Amsterdam
29/09/20 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
29/09/20 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
29/09/20 - 20:30u Studio Shehrazade // Kloppend Hert / Haider Al Timimi Brakke Grond - Amsterdam
30/09/20 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
01/10/20 - 10:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
01/10/20 - 10:30u Dier // Tom Struyf CC 't Getouw - Mol
01/10/20 - 13:30u Dier // Tom Struyf CC 't Getouw - Mol
01/10/20 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
02/10/20 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
02/10/20 - 14:30u Arena // kwaad bloed Brakke Grond - Amsterdam
03/10/20 - 15:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
04/10/20 - 15:15u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen hetpaleis - Antwerpen
04/10/20 - 15:30u Arena // kwaad bloed CC De Factorij - Zaventem
04/10/20 - 17:30u Arena // kwaad bloed CC De Factorij - Zaventem
06/10/20 - 19:00u Arena // kwaad bloed CC De Werft - Geel
06/10/20 - 20:00u Kadrage // Tuning People / Jef Van gestel CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
06/10/20 - 21:15u Arena // kwaad bloed CC De Werft - Geel
07/10/20 - 00:00u Arena // kwaad bloed STUK - Leuven
07/10/20 - 20:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen STUK - Leuven
08/10/20 - 00:00u Arena // kwaad bloed STUK - Leuven
08/10/20 - 20:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen STUK - Leuven
08/10/20 - 22:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen STUK - Leuven
09/10/20 - 00:00u Arena // kwaad bloed STUK - Leuven
09/10/20 - 14:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen STUK - Leuven
09/10/20 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen STUK - Leuven
10/10/20 - 19:00u Dier // Tom Struyf Cultuurhuis Tessenderlo - Tessenderlo
10/10/20 - 20:00u Kadrage // Tuning People / Jef Van gestel 30CC - Leuven
11/10/20 - 15:00u Dier // Tom Struyf Minnepoort
15/10/20 - 10:00u Dier // Tom Struyf CC De Steiger Menen - Menen
15/10/20 - 14:00u Dier // Tom Struyf CC De Steiger Menen - Menen
16/10/20 - 20:00u Zero for conduct // fABULEUS & Kloppend Hert CC Het Gasthuis - Aarschot
17/10/20 - 14:30u Dier // Tom Struyf Grand Theatre - Groningen
20/10/20 - 13:45u Dier // Tom Struyf CC De Werft - Geel
20/10/20 - 20:30u Tender Men // Koen De Preter STUK - Leuven
21/10/20 - 19:30u Dier // Tom Struyf CC De Werft - Geel
21/10/20 - 20:30u Tender Men // Koen De Preter STUK - Leuven
22/10/20 - 13:30u Dier // Tom Struyf CC De Grote Post - Oostende
22/10/20 - 20:00u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) Pilar - Brussel
23/10/20 - 20:00u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) OPEK - Leuven
23/10/20 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter ccBe - Berchem
24/10/20 - 20:00u Passing The Bechdel Test // fABULEUS & Jan Martens (GRIP) OPEK - Leuven
24/10/20 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter CC Casino - Koksijde
26/10/20 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter cc Hasselt - Hasselt
27/10/20 - 20:15u Tender Men // Koen De Preter C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
28/10/20 - 20:15u Tender Men // Koen De Preter Cultuurhuis de Warande - Turnhout
22/11/20 - 00:00u Tender Men // Koen De Preter What You See festival - Utrecht
15/01/21 - 11:00u Connie & Zorba // fABULEUS OPEK - Leuven
16/01/21 - 16:00u Connie & Zorba // fABULEUS OPEK - Leuven
01/02/21 - 12:50u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
01/02/21 - 13:40u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
01/02/21 - 14:45u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
05/02/21 - 10:10u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
05/02/21 - 11:10u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
05/02/21 - 12:50u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
05/02/21 - 13:40u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
05/02/21 - 14:45u Arena // kwaad bloed CC Het Gasthuis - Aarschot
12/02/21 - 20:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People Festival Digital #3 - Gent
13/02/21 - 18:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People Festival Digital #3 - Gent
09/03/21 - 10:00u We Go Places // fABULEUS C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
09/03/21 - 10:00u RITA // Tuning People & Bronks CC De Werft - Geel
09/03/21 - 13:30u We Go Places // fABULEUS C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
09/03/21 - 13:45u RITA // Tuning People & Bronks CC De Werft - Geel
11/03/21 - 13:30u RITA // Tuning People & Bronks CC Nieuwpoort - Nieuwpoort
16/03/21 - 13:45u RITA // Tuning People & Bronks CC De Herbakker - Eeklo
18/03/21 - 19:00u Arena // kwaad bloed CC MUZE - Heusden-Zolder
22/04/21 - 13:30u Electric Life // fABULEUS Concertgebouw Brugge - Brugge
23/04/21 - 20:00u Electric Life // fABULEUS Concertgebouw Brugge - Brugge
24/04/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed CC 't Vondel - Halle
26/04/21 - 13:30u Studio Shehrazade // Kloppend Hert / Haider Al Timimi C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
08/05/21 - 14:30u Arena // kwaad bloed FIRM - Brussel
09/05/21 - 14:30u Arena // kwaad bloed FIRM - Brussel
11/06/21 - 00:00u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon Dramatikerinnenfestival - Graz
12/06/21 - 00:00u Komt Op / Gaat Af // Nico Boon Dramatikerinnenfestival - Graz
24/06/21 - 18:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
25/06/21 - 09:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
25/06/21 - 11:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
25/06/21 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Schäxpir Festival - Linz
25/06/21 - 16:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
25/06/21 - 18:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Schäxpir Festival - Linz
25/06/21 - 19:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch deSingel - Antwerpen
25/06/21 - 20:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
26/06/21 - 11:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
26/06/21 - 11:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Schäxpir Festival - Linz
26/06/21 - 16:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
26/06/21 - 18:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Schäxpir Festival - Linz
26/06/21 - 19:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch deSingel - Antwerpen
26/06/21 - 20:00u Arena // kwaad bloed Schäxpir Festival - Linz
10/07/21 - 20:30u Tender Men // Koen De Preter Julidans - Amsterdam
11/07/21 - 16:00u Tender Men // Koen De Preter Julidans - Amsterdam
22/07/21 - 16:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Ninove Dienst Cultuur
22/07/21 - 21:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Ninove Dienst Cultuur
31/07/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
01/08/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
02/08/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
03/08/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
05/08/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
05/08/21 - 20:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De NWE Vorst - Tilburg
06/08/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
07/08/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed Theater aan Zee - Tartart vzw - Oostende
26/08/21 - 19:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen TWEETAKT - Utrecht
27/08/21 - 13:30u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen TWEETAKT - Utrecht
27/08/21 - 17:00u Man Strikes Back // Post uit Hessdalen TWEETAKT - Utrecht
28/08/21 - 00:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People Visueel Festival Visuel - Brussel
10/09/21 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Poppentheater Damiet - BA Dordrecht
11/09/21 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Poppentheater Damiet - BA Dordrecht
15/09/21 - 20:30u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Kaaitheater - Brussel
16/09/21 - 20:30u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Kaaitheater - Brussel
17/09/21 - 13:30u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People TWEETAKT - Utrecht
17/09/21 - 16:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People TWEETAKT - Utrecht
17/09/21 - 20:30u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People TWEETAKT - Utrecht
18/09/21 - 12:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People TWEETAKT - Utrecht
18/09/21 - 15:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People TWEETAKT - Utrecht
18/09/21 - 15:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra TWEETAKT - Utrecht
18/09/21 - 20:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People TWEETAKT - Utrecht
18/09/21 - 21:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra TWEETAKT - Utrecht
22/09/21 - 20:30u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Vooruit - Gent
23/09/21 - 20:30u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Vooruit - Gent
24/09/21 - 20:30u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Vooruit - Gent
25/09/21 - 15:00u Rabot 4-358 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Vooruit - Gent
26/09/21 - 13:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People Stormopkomst - Turnhout
26/09/21 - 15:45u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People Stormopkomst - Turnhout
08/10/21 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Corridor - Wetteren
09/10/21 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra De Corridor - Wetteren
13/10/21 - 20:30u Folks&Fools // Maxim Storms & Lobke Leirens kc nOna - Mechelen
14/10/21 - 13:30u Rabot 4-358 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch CC De Grote Post - Oostende
14/10/21 - 20:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch CC De Grote Post - Oostende
14/10/21 - 20:30u Folks&Fools // Maxim Storms & Lobke Leirens kc nOna - Mechelen
17/10/21 - 00:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch kc nOna - Mechelen
19/10/21 - 20:15u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch C-mine Cultuurcentrum Genk - Genk
21/10/21 - 00:00u Folks&Fools // Maxim Storms & Lobke Leirens De Studio x Arenberg - Antwerpen
04/11/21 - 20:15u Folks&Fools // Maxim Storms & Lobke Leirens CC De Werft - Geel
10/11/21 - 21:00u Folks&Fools // Maxim Storms & Lobke Leirens Leietheater - Deinze
27/11/21 - 14:00u Arena // kwaad bloed cc Hasselt - Hasselt
28/11/21 - 00:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People CC De Factorij - Zaventem
29/11/21 - 10:00u Arena // kwaad bloed cc Hasselt - Hasselt
30/11/21 - 10:00u Arena // kwaad bloed cc Hasselt - Hasselt
04/12/21 - 14:00u Simple Machines // kwaad bloed & Tuning People cc Hasselt - Hasselt
27/01/22 - 19:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra cc Hasselt - Hasselt
27/01/22 - 21:15u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra cc Hasselt - Hasselt
06/02/22 - 00:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Grote Post - Oostende
06/02/22 - 00:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Grote Post - Oostende
07/02/22 - 13:30u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Grote Post - Oostende
07/02/22 - 17:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra CC De Grote Post - Oostende
11/03/22 - 19:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Boze Wolf festival - Aarschot
11/03/22 - 22:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Boze Wolf festival - Aarschot
12/03/22 - 00:00u Rabot 4-358 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Bibliotheek Elsschot - Antwerpen
12/03/22 - 00:00u Rabot 4-358 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Bibliotheek Elsschot - Antwerpen
13/03/22 - 00:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Bibliotheek Elsschot - Antwerpen
13/03/22 - 00:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Bibliotheek Elsschot - Antwerpen
19/03/22 - 19:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra GC Hof Ten Hemelrijk - Opwijk
19/03/22 - 21:15u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra GC Hof Ten Hemelrijk - Opwijk
24/03/22 - 00:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra GC Hoogstraten - Hoogstraten
26/03/22 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Kopergietery - Gent
26/03/22 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Kopergietery - Gent
27/03/22 - 15:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Kopergietery - Gent
27/03/22 - 20:00u Mia Kermis // Stefanie Claes / Lucinda Ra Kopergietery - Gent
29/03/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter CC Nova - Wetteren
30/03/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
31/03/22 - 20:30u Tender Men // Koen De Preter De NWE Vorst - Tilburg
01/04/22 - 20:15u Tender Men // Koen De Preter CC Ieper - Het Perron - Ieper
02/04/22 - 20:30u Tender Men // Koen De Preter CC Palethe - Pelt
14/04/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter CC De Spil - Roeselare
15/04/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter CC De Werf - Aalst
21/04/22 - 20:30u Tender Men // Koen De Preter Westrand - Dilbeek
02/05/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter Magdalenazaal (MaZ) - Brugge
03/05/22 - 20:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Wagehuys - Leuven
05/05/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter CC Het Gasthuis - Aarschot
06/05/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter ccBe - Berchem
12/05/22 - 00:00u Folks&Fools // Maxim Storms & Lobke Leirens CC MUZE - Heusden-Zolder
12/05/22 - 20:00u Rabot 2 // Lucinda Ra / Simon Allemeersch Leietheater - Deinze
24/05/22 - 20:00u Tender Men // Koen De Preter CC De Werft - Geel
10/06/22 - 20:00u Folks&Fools // Maxim Storms & Lobke Leirens KIEM - Oostende